
Відповідна інформація міститься у системі «Прозорро».
Згідно з оголошенням торгів, майбутній підрядник має виконати утеплення фасаду і частковий благоустрій території довкола закладу до кінця наступного року. Вартість робіт було оцінено у понад 24 млн гривень. В ході аукціону, який може відбутися в кінці червня, ця ціна може бути зменшена.
Проєкт цих робіт був виготовлений на початку травня місцевою проєктанткою Альоною Щепак і обійшовся місцевому бюджету у 176 тисяч гривень.
Зазначимо, ще у 2023 році заклад вже оголошував аналогічну закупівлю та навіть визначив підрядника. Тоді утеплити фасад приміщення за 21 млн гривень мала компанія місцевого бізнесмена та екс‐депутата Романа Нікіцького, але у травні 2025 року ця угода була розірвана за згодою сторін, і роботи фактично не виконувались.
Як писав 18000, на Черкащині колишня фірма мера відремонтує 15 вулиць, уникнувши торгів
«Публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю авторів ГО «Черкаської інформаційної агенції «18000» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу».



