Скандальні уманчани претендують на майже 2 млрд від черкаських дорожників. Усього розігрують 4

16 серпня відбувся розгляд тендерних пропозицій учасників закупівлі послуг з експлуатаційного утримання  458 кілометрів доріг державного значення в Черкаській області, переважно в Уманському, Жашківському та Манківському районах.

Про це йдеться на порталі Dozorro.

Свої пропозиції подали три учасники – Черкаський облавтодор, уманське підприємство ТОВ “ШРБУ-48” та одеське товариство “Автомагістраль-південь”. 

Відповідно до протоколу розгляду пропозицій, тендерний комітет Замовника – Служби автомобільних доріг в Черкаській області – відхилив пропозиції Черкаського облавтодору через невідповідність кваліфікаційним критеріям, а саме: нечітке зображення одного з документів, відсутність печатки та підпису на довідці про наявність права користування машиною для нанесення розмітки власника та наявність податкового боргу.

Допущеними учасниками стали ТОВ “ШРБУ-48” та ТОВ “Автомагістраль-підвень”.

ТОВ “ШРБУ-48” є одним із фаворитів черкаських дорожників і за останній час уже отримали від них 26 підрядів загальною вартістю понад 2 млрд гривень. Підприємство належить  скандально відомому бізнесмену Бахтіяру Сапаєву, що будучи очільником ПАТ “Уманьавтодор” покинув недобудованим міст в Запоріжжі. Нині підриємства Сапаєва фігурують у низці кримінальних проваджень. 

Очікувана вартість закупівлі сягає рекордні для області 1,9 млрд гривень. За ці кошти переможець протягом наступних трьох років (2020-2022) має забезпечити утримання доріг державного значення в області, а саме: поточний ремонт, нанесення дорожньої розмітки, благоустрій та озелення, зимове утримання. Крім того, умовами тендерної документації передбачено і забезпечення роботи габаритно-вагового контролю протягом цих трьох років.

Крім того, паралельно тривають ще чотири аналогічні закупівлі на обcлуговування інших доріг області загальною вартістю 1,8 млрд гривень. 

312 кілометрів на лівобережній Черкащині оцінили в 397 млн гривень. Зазначимо, що в документації відсутній ваговий контроль. 

Також, згідно з порталом Dozorro, 330 кілометрів переважно в Смілянському, Кам’янському та Городищенському районі оцінили в 414 млн гривень. Також без вагового контролю.

395 кілометрів в Шполянському, Катеринопольському, Тальнівському та Звенигородському районі оцінили в 585 млн.

260 кілометрів в Черкаському, Канівському та Чигиринському районах оцінили в 495 млн грн. Тут за перемогу вже змагаються три товариства: Черкаський облавтодор, ТОВ “Рівнеекспресбуд” з Рівного та ТОВ “ДС ПРОМ ГРУП” з Броварів. У закупівлі триває кваліфікація учасників.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *