
«18000» з’ясувало, хто з черкаських посадовців проживає у Свидівку
Три депутати, чиновник та секретар Черкаської міської ради проживають у селі Свидівок Будищанської громади.
Про кого йдеться, «18000» розповів у новому розслідуванні.
Заборона для приміського транспорту
Цього разу журналіст «18000» Артур Чемирис порушив питання зупинки приміських автобусів на зупинках громадського транспорту Черкас. Нещодавно заборонити зупинку транспорту в межах міста, крім як на автостанціях, запропонував Сергій Отрешко. Пояснював це дотриманням постанови Кабміну.
- Вони (жителі прилеглих громад – ред.) можуть ухвалити рішення приєднатися до Черкаської об’єднаної територіальної громади і ми також будемо обслуговувати їхній маршрут, – сказав Суспільному директор департаменту дорожньо‐транспортної інфраструктури та екології Черкаської міської ради Сергій Отрешко.
До речі, пан Отрешко є членом Будищанської громади, а не Черкаської. Відповідно, він теж міг би користуватися приміським транспортом, аби дістатися у потрібне місце в межах обласного центру. Щоправда, у користуванні його родини є дві автівки – новий Nissan Qashqai та старіший Chevrolet.
Сусіди у Свидівку
Сусідами Сергія Отрешка по громаді є ще депутати Черкаської міської ради. Вони проживають у закритому житловому комплексі «Белла Віста», що за кілька кілометрів від межі Черкас у селі Свидівок. Тут збудував маєток черкаський депутат Роман Діскант, а також не так давно стали власниками ділянок депутат Валерій Міняйло та матір ще одного депутата Сергія Кудактіна.

Житловий комплекс «Белла Віста»
Чи торкнуться депутатів можливі зміни в русі приміських автобусів? Навряд. Тому що, як ми вже зазначили, у них є автопарк. На приміський автобус із них ніхто не чекає. У родині Дісканта є автомобілі Land Rover та Lexus, у Міняйла – два Lexus, а у Кудактіна – Toyota.
Трішки далі, неподалік відпочинкового комплексу «Перлина», розташувався родинний маєток секретаря міської ради Юрія Тренкіна.
- Ми дійсно проживаємо деякий час у Свидівку. Ми бачимо якість послуг, освітлення, тротуарів, вивезення сміття. Ви знаєте, у Свидівку сміття вивозить не більше двох пакетів в тиждень, а якщо сім’я споживає більше, їх не цікавить це. І куди потім це сміття? – каже в коментарі «18000» Юрій Тренкін.
Маєток Тренкіна розташований найближче до зупинки громадського транспорту, втім йому вона точно потрібна менше за інших депутатів і чиновників. Мама Юрія Тренкіна має Range Rover та BMW Х7, седан Mercedes – водія.
Хто ще з чиновників та депутатів проживає за межами міста і міг би вплинути на зупинки приміського транспорту в Черкасах, дивіться в матеріалі.
Розслідування «18000» про приміський транспорт
Додамо, поки «18000» готував розслідування, виконавчий комітет Черкаської міської ради погодив частину зупинок у Черкасах для приміського громадського транспорту.
Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?»



Вони ненавидять простих людей,вважають їх неудачниками і споживачаїми їх магазинів та ресторанів.
А все тому,що вони труться біля кастрюлі і пиляють бюджет гірше Міндіча,а місцеві набу давно прикормлені і ніби вмерли.