У Черкасах нетверезий водій «Skoda» намагався втекти від патрульних (ВІДЕО)

скрин відео

Нетверезий водій у Черкасах тікав від поліції

У Черкасах вночі 14 січня патрульні помітили автомобіль «Skoda Octavia», який їхав з технічною несправністю. Керманич намагався втекти від поліцейських.

Про це повідомили на фейсбук‐сторінці патрульної поліції Черкаської області.

Як йдеться у дописі, патрульні подали сигнал про зупинку, однак водій проігнорував його. Поліцейським вдалося зупинити автомобіль, заблокувавши його на вулиці Верхня Горова.

Під час спілкування інспектори помітили у водія ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували керманичу пройти огляд за допомогою Драгеру. Водій погодився. Результат — 1, 11 проміле. Також поліцейські з’ясували, що чоловік не має права керування транспортним засобом, оскільки посвідчення водія відповідної категорії не отримував.

На нього склали такі адміністративні матеріали:

  • протокол за ч.1 ст.130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння);
  • протокол за ч. 1 ст. 122–2 (Невиконання водіями вимог про зупинку);
  • постанову за ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом) КУпАП.

Читайте також: П’яний водій скоїв ДТП у Черкасах і втік.

Незалежні медіа існують завдяки своїй спільноті. До дня народження «18000» запрошує вас стати частиною Клубу донаторів і підтримати журналістику, що змінює Черкаси

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *