
Місце для продажу товарами впорядкують у Черкасах. Фото: Суспільне: Черкаси
Універсальний ярмарок організують на вулиці Гоголя — між вулицями Смілянською та Небесної Сотні в Черкасах.
Рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету, пише «18000».
Ярмарок працюватиме з 1 квітня 2026 року до 1 квітня 2027 року з 8:00 до 20:00.
Як розповів «18000» директор комунального підприємства «Черкаські ринки» Тарас Кібало там торгують різними товарами, нині ж це місце впорядкують.
- Підприємці будуть сплачувати орієнтовно 140 тисяч гривень до комунально підприємства. З них близько 20 % – ПДВ. Також КП сплачуватиме за роботу двірника, послуги Черкаської служби чистоти. Також закуплятимемо мітли, сміттєві пакети, рукавички тощо, – розповів, на що, зокрема, витрачатимуть отримані з оренди місць на ярмарку кошти Тарас Кібало.
Нагадаємо, раніше в Черкасах тривав ярмарок до 8 березня.
Читайте також: У Черкасах затвердили медзаклад, де відбуватиметься ВЛК.
Читайте добірку свіжих новин Черкас на «18000». А ще підписуйся на інстаграм «18000» – місце, де ділимося натхненними історіями черкащан та рекомендаціями від нашої команди.

