В історичному центрі Черкас небайдужі відновили прибирання (ВІДЕО)

У Комітеті захисту Замкового узвозу повідомили про відкриття сезону акцій – прибирань в історичному центрі Черкас.

Інформацію про це розмістили у соцмережах громадської організації.

«Цього разу ми наводили лад на Старособорному узвозі та першій площі Черкас і навколо Будинку природи. Окрім прибирання сміття та сухого листя, ми також висадили нові рослини: бузок, форзицію, калину та очитки», – розповіли в Комітеті захисту Замкового узвозу.

Громадські діячі та небайдужі за одне прибирання зібрали 36 мішків сміття.

Наступна подібна акція запланована на 25 квітня.

Нагадаємо, «18000» розповідав, як торік у Черкасах громада самотужки облаштувала майданчик на Замковому узвозі та як зародилася така ідея. Така ж ініціатива з прибиранням відбувалася в будинку Кринського.

Розкажіть нам про актуальні новини Черкащини. Якщо ви або ваші знайомі творите сьогодення в області, надішліть інформацію про це в бот «18000»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *