Буданов вручив почесну відзнаку ветерану з Черкащини

Артем Лукашук

Буданов вручив почесну відзнаку ветерану з Черкащини

Ветеран з Черкащини Артем Лукашук отримав почесну відзнаку. Її присвоїли указом президента від 22 квітня цього року. 

Про це повідомили в Черкаській ОВА.

Як йдеться в дописі, почесну відзнаку черкаському ветерану вручив особисто керівник Офісу президента Кирило Буданов. Днями він зустрівся з українськими ветеранами та ветеранками – спільнотою Ігор Нескорених.

Вручення нагороди

Вручення нагороди черкаському ветерану

Артем Лукашук

Нагадаємо, ветеран Артем Лукашук народився у селі Благодатне на Донеччині. Там і виріс. Служити пішов за контрактом у 2014 році у 25‐ту окрему повітряно‐десантну бригаду – одну з перших, що брала участь у бойових діях, захищаючи Україну. Поранення отримав у Вуглегірську у серпні 2014‐го, за п’ять днів до свого 20‐річчя. У лютому 2022 року вдруге пішов на війну.

Артем Лукашук представляв збірну Україну на «Іграх воїнів» у США. Він виборов два «золота» і три «срібла«. Брав участь у марафоні у Брайтоні. Це його не єдині змагання і перемоги.

Нагадаємо, що боєць з Лисянки отримав звання Героя України.

Читайте на сайті 18000: «Новини Черкаси» — що відбувається в місті та області. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал 18000 | «Шо там у Черкасах?»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини