
У Черкасах збирають кошти на допомогу студенту, в якого росіяни знищили будинок
У неділю, 24 травня, в Черкасах постраждала оселя студента черкаського вишу через російську атаку.
Про це повідомили Черкаському державно‐технологічному університеті.
Як йдеться у дописі, через БпЛА постраждала домівка студента другого курсу факультету електронних технологій Дмитра Васильєва.
«Ми жили звичайним, буденним життям. Але 24 травня «шахед» влучив у нашу квартиру й прямим влучанням знищив домівку», – розповідає мати студента.
Як допомогти
- посилання на Банку ;
- номер картки банки – 4874 1000 3787 6482;
- конверт через Приват 24;
- номер картки конверта – 5168752155612073.
Атака на Черкаси 24 травня
Нагадаємо, що ворожий дрон поцілив у житлову багатоповерхівку. Унаслідок цього виникла пожежа у квартирах із 5 до 9 поверхи.
Травмувалися 11 людей, серед яких дві дитини. Більшості надали допомогу на місці. Трьох потерпілих доправили до лікарні. Психологи надали допомогу 34 людям. Рятувальники ліквідували пожежу на площі 400 кв. м. у багатоповерхівці.
Водночас у Золотоніському районі крилата ракета пошкодила недіючу ферму. Потерпілих у цьому випадку немає.
Загалом на Черкащині знешкодили вісім російських ракет і 22 БпЛА. Триває обстеження території. Працюють усі необхідні служби. За словами мера, в обласному центрі пошкоджені три багатоповерхівки.
Моніторинг ситуації в Черкасах та Україні під час масових ракетних атак, останні новини Черкас та ключові події доби читайте на сайті «18000». Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?»


