Батько сидітиме у в’язниці за зґвалтування власної малолітньої доньки у Черкасах

дитина

Батько сидітиме у в’язниці за зґвалтування власної малолітньої доньки у Черкасах. Фото тематичне

У Черкасах батько систематично ґвалтував власну малолітню доньку. Суд визнав його винним та призначив максимальне покарання. 

Про це повідомили в Черкаській обласній прокуратурі.

Прокурори довели, що 37‐річний чоловік протягом тривалого часу вчиняв сексуальне насильство щодо власної доньки, коли вдома не було дружини.

Перший встановлений епізод стався у 2021 році, коли потерпілій було 10 років. Надалі, у 2024–2025, він продовжив вчиняти ті самі дії. У прокуратурі зазначили, що дівчинка тривалий час мовчала про пережите, бо сприймала це як сором і боялася говорити.

Крім цього, у суді довели, що чоловік знімав зґвалтування на відео та зберігав на телефоні. Також в інтернеті шукав дитячу порнографію й завантажував на свій смартфон.

Свою вину черкасець визнав. Суд призначив йому 15 років ув’язнення за ч. 4 ст. 152 (зґвалтування особи, яка не досягла 14 років), ч. 3 ст. 153 (сексуальне насильство), ч. 2 ст. 155 (вчинення дій сексуального характеру щодо особи, які менше ніж 16 років), ч.ч. 1, 3, 4 ст. 301–1 (зберігання дитячої порнографії) ККУ.

Нагадаємо, що черкаський прокурор, обвинувачений у педофілії, продовжує сидіти в СІЗО.

Читайте на сайті 18000: «Новини Черкаси» — що відбувається в місті та області. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал 18000 | «Шо там у Черкасах?»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини