
Жителів Золотоноші закликають стати донорами крові
У Золотоноші жителів запрошують долучитися до донації крові у місцевій лікарні.
Про це повідомили у Черкаській обласній станції переливання крові.
Забір крові триватиме у четвер, 25 червня, з 08:00 до 11:00 у Золотоніській багатопрофільній лікарні. Охочі стати донорами повинні мати при собі документ, що посвідчує особу.
Хто може стати донором крові
За інформацією Міністерства охорони здоров’я, донорами можуть бути кожен дієздатний українець від 18 років. Вага донора має бути не менше 50 кг.
Хто не може бути донорами крові:
- люди з інфекційними та паразитарними захворюваннями;
- соматичні захворювання;
- вагітність/період лактації;
- операційні втручання;
- нові татуювання, пірсинги, лікування голковколюванням;
- перебування у закордонних відрядженнях понад два місяці (півроку з моменту повернення);
- контакт з хворими на гепатит А, В, С;
- період менструації;
- вживання алкоголю.
Читайте також: У Черкасах горіла Ауді під час стоянки.
Читайте новини Черкас та області – актуальна інформація щодня. А ще відеоісторії про черкащан, добірки корисностей та залаштунки життя команди «18000» – у нашому інстаграмі


