Шість випускників із Умані отримали 200 балів на НМТ: перелік

Чоловік тримає в руці олівець

Скільки уманців склали НМТ на 200 балів? Фото: iStock

Шестеро випускників в Умані здобули максимальні 200 балів на Національному мультипредметному тесті.

Про це повідомили на фейсбук‐сторінці Уманської міської ради.

Найвищі результати отримали:

  • Олеся Качан (Уманський ліцей № 2) – історія України;
  • Віталіна Кучмій (Уманський ліцей № 2) – німецька мова;
  • Валерій Мельник (Уманський ліцей № 2) – математика;
  • Артем Полянчук (Уманський ліцей № 2) – математика;
  • Артем Петрук (Уманський ліцей № 3) – англійська мова;
  • Богдан Рибалко (Уманський ліцей № 3) – математика.

Нагадаємо, раніше «18000» інформував, що 11 тисяч учнів зареєструвалися для складання національного мультипредметного тесту цьогоріч на Черкащині. Кількість охочих скласти НМТ збільшилася на 11 % у порівнянні з минулим роком.

Формат проведення іспиту лишається незмінним: тестування відбуватиметься в один день у два етапи, кожен триватиме по 120 хвилин. Спершу вступники писатимуть українську мову та математику, після 20 хвилин перерви – історію України та предмет на вибір.

У 2026 році на Черкащині діятимуть 40 пунктів складання НМТ, з них 35 – в укриттях. Тобто майже 90 % учасників складатимуть іспити у безпечних умовах.

Обов’язкові предмети для НМТ у 2026 році:

  • українська мова;
  • математика;
  • історія України;
  • один предмет (іноземна мова, біологія, географія, фізика, хімія або українська література).

Читайте на сайті «18000»: «Новини Черкаси» та у нашому вайбер‐каналі «18000» – що відбувається в місті та області.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *