У Черкасах на в’їзді в місто зі сторони дамби сталася пожежа.
Інформацію в коментарі «18000» підтвердила речниця ГУ ДСНС у Черкаській області Ксенія Крутоус.
За інформацією речниці, на місці працюють пожежники. Деталі повідомлять згодом.
Як повідомляють очевидці, на в’їзді в місто зі сторони дамби загорівся сухостій.
Нагадаємо, що на Дніпрі біля Свидівка рятувальники дістали з води тіло людини.
Читайте на сайті «18000»: «Новини Черкаси» та у нашому вайбер‐каналі «18000» – що відбувається в місті та області.


