Пішов на побачення з дівчиною, але зателефонували з «СБУ»: студент у Черкасах отримав вирок за підпал банку

каністра з бензином

У Черкасах студент отримав вирок за підпал банку

У Черкасах студент підпалив одне з відділень банку. У суді хлопець пояснив, що отримав завдання від працівника «СБУ» й намагався спіймати людину, яка співпрацює з рф.

Про це повідомили у Соснівському районному суді міста Черкаси.

Відомо, що інцидент стався у березні 2026 року. Юнак 2004 року народження у суді розповів, що познайомився з дівчиною на сайті знайомств й домовився про зустріч ввечері 30 березня.

Коли студент прийшов на місце зустрічі, йому зателефонував чоловік, який представився співробітником СБУ. Як йдеться у дописі суду, хлопець отримав завдання спіймати дівчину, бо вона співпрацює з державою‐агресором.

Згодом обвинувачений отримав відео із затриманням дівчини й отримав завдання спіймати її спільника. Студент погодився на співпрацю.

У телеграмі студент отримав детальну інструкцію: пройшов на АЗС, де придбав каністру бензину, в іншому магазину пакет та сірники. Потім пройшов до адреси, яку юнаку надіслали в «СБУ». Це було одне з відділень банків, де, за словами «співробітника СБУ» переховувався спільник.

Після того як юнак перевірив чи є хтось поруч, підозрілі автомобілі, він сфотографувати двері банку і надіслати світлину, де йому відмітили куди йти.

Потім юнак розлив бензин й підпалив будівлю. Далі студент отримав завдання знімати відео в режимі відеозв’язку, а скинувши відео – отримав вказівку йти додому. Після того листування із названим «працівником СБУ» зникла.

У суді визнали щире каяття юнака й призначив обвинуваченому  позбавлення волі в мінімальному розмірі – три роки та звільнив обвинуваченого від відбування покарання з випробуванням зі встановленням іспитового строку на рік.

Читайте також: Мінус один символ імперії: у Кам’янці демонтували пам’ятник Пушкіну.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні події. Читайте більше новин Черкаської області на «18000». Підписуйся на телеграм‐канал «Шо там у Черкасах?»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини