Черкаси отримають сто тисяч злотих на оснащення укриття у школі

20 школа Черкаси

У Черкасах школа №20 отримає кошти на оснащення укриття від польського міста. Фото із сайту Черкаської спеціалізованої школи №20

Черкаси отримають фінансову допомогу від польського міста‐побратима Бидгощ у розмірі сто тисяч злотих. Їх мають спрямувати на оснащення укриття у школі №20. 

Про це йдеться у проєкті рішення Черкаської міської ради, пише «18000».

Кошти мають спрямувати спеціалізованій школі №20 для оснащення укриття спеціалізованими меблями та обладнанням. Водночас школу зобов’язують документально засвідчувати використання коштів й надати копії документів про закупівлі не пізніше 10 грудня 2026 року.

Відомо, що рішення про спрямування коштів Черкасам ухвалили ще у лютому 2026 року. Депутати мають проголосувати за отримання коштів.

Нагадаємо, сесія Черкаської міської ради відбудеться 20 серпня.

Читайте також: Укриття в Черкасах: де шукати і як вони працюють?

Читайте більше черкаських новин – важливі події для громади. Знайомся з командою «18000» в інстаграм @18000_team

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини