Про це інформують на сайті Черкаської ОДА.
Саме про цікаві ініціативи та проекти, втілені креативними людьми Черкащини, виникнення та реалізацію ідеї, залучення інвестиційного ресурсу говорили на цьогорічному форумі.
Його відвідали понад 250 осіб. Свій досвід презентували 20 громадських організацій та ініціатив. За словами директора департаменту регіонального розвитку ОДА Романа Карманніка, захід є яскравим прикладом співпраці органів влада і громадськості.
Традиційно, форум розпочався ярмарком громадських ініціатив: 20 громадських організацій представили свої креативні проекти. Під час ярмарку учасники форуму голосували за ініціативу, яка їм сподобалася найбільше.
Після ярмарку всі учасники форуму слухали мотивуючі виступи спікерів: про кроки для розвитку громади, в тому числі інвестиційного; як зміцнити взаємодію між владою та громадою; як самоорганізувати населення для впровадження змін в громадах.
У другій половині дня розпочали роботу секції майстер-класів, де під час більш тісного спілкування відбулося 8 практикумів, зокрема щодо: написання проектів; запуску молодіжних інновацій та створення хабів; залучення інвестицій та розвитку громадянського суспільства.
Завершився захід нагородженням призами громадських організацій, що зайняли перші 6 місць на ярмарку.
Додамо, вперше форум відбувся у 2015 році. Тоді він був присвячений структурі та написанню проектів, зібрав близько 100 учасників. В 2016 році другий форум мав назву «Якість проекту, історії успіхута ключові фактори перемоги». Понад 200 учасників, спікери та практики обговорювали, що потрібно для перемоги проекту.
Наступного року говорили про партнерство зарадизмін, успішні кейси, як, об’єднавшись із владою, бізнесом чи іншими громадськими організаціями та ініціативами, створювати масштабні та круті проекти. Вперше на подібних заходах працював дитячий куточок. Минулоріч форум пройшов під гаслом «Громадська участь: пробудження сили» і бувприсвячений практикам партиципації в невеликих містах і селах України та за кордоном.