У Черкасах заговорили про будівництво крематорію

Заступник міського голови Людмила Бордунос цікавиться думкою містян щодо того, чи потрібен Черкасам крематорій.

Бордунос зазначає, що поки хоче опитати Фейсбук-спільноту. А опісля готова провести і громадські консультації на цю тему.

“Так, нам зараз є де хоронити людей. Так, збудуємо ще кладовища. Так, це дорогий проект. І дуже. Так, багато слів про те, що суспільство не готове. Але зараз багато говоримо про збереження екології. Думаємо про майбутнє. А це також частинка майбутнього. Гектари земель під поховання… І цей процес не зупинити. Можливо лише скоротити квадратні метри, які використовуються для поховання”, – зазначає заступник мера.

Натомість за словами начальника відділу містобудівного кадастру та ГІС Федора Балаби, крематорій передбачений поки що незатвердженою актуалізацією генплану міста. По вул. Промислова, площею 6 га.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
7 Коментарів
  1. В октябре 1971года “закрыли” криволивское кладбище по ул Ватутина и уже тогда поднимался вопрос о строительстве крематория и колумбария в г. Черкассы…

  2. Очень актуально строительство крематория, только одни плюсы. Сама столкнулась с этим вопросом- только в Киев за 11 тыс.грн, зато быстро, аккуратно и очень достойно. А то наши кладбища не только забирают землю, но и превратились в захламленные, поросшие сорняками места. Память о людях надо хранить в сердце, а цветы можно приносить и в колумбарий..

  3. Крематорій дуже потрібен нашому місту. Тоді можна буде хоронити останки померлих після кремації (попіл) у могилах родичів.

  4. Вважаю дуже необхідним, я за

  5. Зверніть увагу. В місті в кожному медичному закладі утворюються так звані клінічні відходи -небезпечних категорій. Куди діваються ці відходи. В кращому випадку ліцензовані компанії через договірні відносини везуть на спалювання цих відходів в Чернігів, Суми, під Київ. Однозначно крематорій з розширеними функціями спалювання небезпечних медичних відходів посприяв би зменшенню витрат медицини міста на утилізацію відходів.

  6. Зверніть увагу. В Черкасах декілька років тому бла збудована муфельна піч. Були плани її експлуатації. Чому би не використовувать цю піч як крематорій – в тому числі. Любов Володимирівна Майборода знає про муфельну піч більше. Пропоную звернуться до неї.

  7. Чем дальше, тем более крематорий будет необходим городу

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *