Черкащанки здобули “золото” та “бронзу” на чемпіонаті України з легкої атлетики

Черкаські спортсменки привезли одну золоту та дві бронзові медалі з чемпіонату України з легкої атлетики в приміщенні.

Про це повідомляє пресслужба Відділення НОК України в Черкаській області.

Змагання проходили впродовж 20-22 лютого в Сумах. За перемогу на них боролися кращі легкоатлети з різних куточків України.

На змаганнях черкащанка Тетяна Безшийко виборола “золото” і стала чемпіонкою серед молоді в бігу на 400 м з результатом 55 секунд 12 сотих секунди. Також дівчина посіла третє місце серед дорослих на цій дистанції.

Крім цього, спортсменка з Черкас Світлана Марусенко посіла ІІІ місце в штовханні ядра з результатом 15 метрів 17 сантиметрів.

Також жіноча команда Черкаської області в естафетному бігу 4х400 метрів виборола ІІІ місце. До складу команди ввійшли Єкатерина Артеменко, Тетяна Безшийко, Олена Вакуленко та Вікторія Ніколенко. Їхній результат – 3 хвилини 57 секунд 41 сотих секунди.