«Время и стекло»

Гурт «Время и Стекло» оголосив про припинення свого існування та оприлюднив дати прощального туру. Розпочне його гурт 25 травня в Черкасах.

Про це пише ТСН.

На офіційному YouTube‐каналі гурту «Время и стекло» було опубліковано відео, в якому Надя Дорофєєва і Позитив оголосили дату свого останнього концерту і розповіли про причини такого непростого рішення.

Гурт «Время и стекло» на початку кар’єри

- Цього року нашому гурту 10 років. Ми відчуваємо, що віддалися на 100% і зробили максимально все як «Время и Стекло». Як люди, які завжди любили дарувати радість, епатувати, робити нове – ми всіма клітинками душі відчуваємо, що готові до нового етапу. Дякуємо, що пройшли з нами цей прекрасний 10‐річний період життя. Все це робилося для вас, разом з вами і завдяки вам, – зауважила Надя.

Позитив своєю чергою заявив, що вони продовжують товаришувати та працювати разом.

- Ми продовжуємо свій шлях. Ми працюємо разом. Ми товаришуємо. Немає нічого поганого в тому, що кожен із нас як особистість і індивідуальність продовжить свій шлях, – зауважив Олексій.

«Наше Время истекло…»:

Наразі гурт вирушає у свій прощальний тур, який розпочинається в Черкасах та завершується великим концертом у Києві.

По темі
  • Жовтий

    Автомобіль проїхав на "жовтий" у Черкасах та скоїв ДТП (ВІДЕО)

    У Черкасах на перехресті проспекту Хіміків та вулиці Різдвяної сталася ДТП, яку спричинив водій «Daewoo Lanos». Про це в коментарі «18000» розповів речник патрульної поліції Черкаської області Олексій Драгун. За словами речника, водій їхав на заборонен…
  • Черкасиенергозбут

    Черкасиенергозбут надішле повідомлення боржникам

    Черкащани, які з певних причин не оплатили рахунки за електроенергію, отримають повідомлення з нагадуванням про заборгованість. Про це повідомили в Черкасиенергозбут. «Якщо ви ще не здійснили оплату за цей місяць, наполегливо просимо зробити це якомога…
  • У Гданську триває конференція з відновлення України

    Черкащина на міжнародній конференції: хто й що представляє у Гданську (ФОТО)

    У Гданську, Польщі, розпочалася конференція з питань відновлення України – Ukraine Recovery Conference. Тут, зокрема, представлена Черкащина.  Про це пише «18000». Участь у конференції від області беруть міська голова Умані Ірина Плетньова, мер См…
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *