Департамент будівництва Черкаської ОДА провів тендер на реконструкцію навчально-реабілітаційного центру “Країна добра”. 6 червня замовник уклав договір на проведення робіт із товариством “Черкасиміськбуд” на 22,43 мільйони гривень.
Інформація про це розміщена на порталі Dozorro.
Технічна документація передбачає влаштування водопроводу та каналізації, утеплення фасаду, ремонт покрівлі існуючого корпусу. Також буде прибудовано ще один корпус, у якому розмістять спортивний інвентар.
Окрім того будуть встановлені ігровий комплекс “Космос”, скалодром “Бджолиний вулик”, волейбольний та баскетбольний майданчики. Також підрядник виконає озеленення території.
На сайті ОДА зазначається, що загальна кошторисна вартість проекту – 23,4 млн грн. З яких 18,4 млн грн – кошти державного бюджету, ще 5 млн грн – із обласного бюджету.
Сам аукціон, на який подалися 4 учасники, розпочався 15 травня. В ході торгів замовник відхилив відразу три дешевші пропозиції через невідповідність умовам документації.
Так, пропозиція “ПМ-Арсенал” відхилена уповноваженою особою через низку порушень у кошторисі, зокрема через відсутність котків, відсутність досвіду у субпідрядника, відсутність в учасника ліцензії на виконання робіт протипожежного призначення.
ТОВ “фірма Росава” відхилена через відсутність у тендерній пропозиції файлу «imd».
Підприємство “Архстрой Фасад” відхилене через недостатню кількість будівельної техніки, через відсутність інформації про субпідрядника та різну вартість у договірній ціні та у зведеному кошторисному розрахунку.
9 червня замовник уклав договір на виконання робіт із товариством “Черкасиміськбуд”. Вартість – 22,43 мільйона гривень. За додатковою угодою, договір діє до кінця 2021 року. 17 червня замовник перерахував підряднику 6,7 мільйонів гривень.
Товариство “Черкасиміськбуд” зареєстроване в Черкасах із 2003 року. Його директором із лютого цього року значиться Євген Козир. Саме ж товариство фактично належить родині відомого місцевого будівельника Анатолія Бурського. Свого часу ЗМІ охрестили його “улюбленим будівельником Тулуба“, оскільки за часи його губернаторства ця фірма отримала підрядів від області на 115 мільйонів гривень. Зокрема, товариство відоме тим, що в липні 2013 року взялося будувати на замовленням обласної влади перинатальний центр, який в підсумку довгобудом.
Додамо, що свого часу АМКУ забанив іншу фірму Бурських “Автомагістраль-Центр” за те, що вона розіграла тендер на ремонт дороги із ще одним товариством родини.
перинатальний центр добудували і здали в 2013, а написали довгобуд
його відкрили у 2017 році