26 серпня обласний осередок “Національного корпусу” представив своїх кандидатів на міського голову Черкас та у раду міста. У першій десятці – волонтери, ветерани, підприємці та зоозахисники. Під лозунгом “наступна зупинка – міська рада” тролейбус привіз їх на червоний хідник до пункту призначення.
Презентація команди розпочалася як справжній перформанс: від спеціально оздобленого рекламою “справжніх котиків” тролейбуса, на якому до міської ради разом із журналістами приїхали члени “Національного корпусу”, до червоного хідника біля будівлі міської ради.
Не оминули увагою й те, чого “нацкорпусівцям” вдалося досягти навіть не будучи депутатами. Свою довіру партії висловили священнослужителі, підприємці, медики та волонтери.
Зі слів медпрацівниці Наталії, саме “Національний корпус” організував підвіз медиків до роботи під час карантину.
– Це було дуже цінно для нас, адже в Черкаси на роботу їздили з Геронимівки, Руської Поляни, Червоної Слободи, – розповіла пані Наталія. – Активісти допомагали із забезпеченням засобами індивідуального захисту, власноруч виготовляли захисні екрани.
Також “Національний корпус” ініціював у Черкасах програму зі стерилізації безпритульних тварин.
– Це дуже необхідна та важлива програма для нашого міста, адже стерилізація – єдиний гуманний метод зменшення кількості безпритульних тварин. Також стерилізовану тварину волонтери швидше можуть прилаштувати в родину, – наголосила волонтерка БО “Доброкіт” Валерія Бочарова. – Активісти й преставники “Нацкорпусу”, разом із іншими волонтерами, постійно допомагають комунальному притулку міста Черкаси: ремонтують клітки, закуповують корм, взимку прибирають сніг. Національний корпус активно бере участь у боротьбі проти жорстокого поводження з тваринами, є активним ініціатором у сфері зоозахисту.
Представляв команду “Нацкорпусу” очільник обласного осередку партії Дмитро Кухарчук. Розпочав свій виступ він із вшанування пам’яті побратима – полковника Головного управління розвідки Міністерства оборони України, інструктора батальйону “Азов” В’ячеслава Галви, який загинув під Маріуполем шість років тому.
– Чотири роки тому я не міг подумати, що займатимусь політикою, бо політиків завжди ненавидів. Я ненавидів їх насамперед за те, що вони вкрали в мене дитяче сприйняття того, як воно має бути насправді. Але потрапивши у це середовище, я зрозумів своє призначення – повернути віру. Повернути віру в те, що політик – це не державний зрадник та корупціонер, а альтруїстичний державотворець. І за цією логікою, приймаючи всю відповідальність, я йду на посаду міського голови Черкас, – заявив Дмитро Кухарчук.
Він наголосив, що планує докорінно інший підхід до управління містом, що базуватиметься не навколо розподілу бюджету, а навколо принципів.
– А принципи доволі прості: перш за все, недопущення колабораціонізму та реваншизму у Черкасах, – констатував Кухарчук. – Я щиро впевнений, що основна функція влади – не розподіл бюджету, як це відбувається зараз, а розвиток міста за рахунок інвестицій, за рахунок підтримки та створення нових підприємств. Я впевнений, що політик має бути гарантом безпеки для кожного платника податків та членів їхніх сімей. Я впевнений, що гроші в Черкаси вкладатимуть, якщо ми збережемо архітектурний стан центральної частини міста, нашої лісової зони, набережної, екосистеми. Люди вкладатимуть гроші в місто, де не лише на білбордах, а по-справжньому хочеться жити.
На вибори Дмитро Кухарчук йде не сам, а з командою однодумців.
– Я йду з людьми, які в 2014-2015 роках не побоялися зустріти ворога на фронті. Я йду з тими, хто втратив своїх родичів на війні. Я йду з тими, хто волонтерив, годував і продовжує годувати фронт, хто допомагає медикам, хто допомагає рятувальникам. Я йду з тими, хто захищає тих, хто себе захистити не може. Я йду з успішними підприємцями та керівниками соціальних проектів, які вже сьогодні працюють на благо черкасців. І найголовніше – я йду з Богом, який є мені суддею та перед яким я несу повну відповідальність, – наголосив Кухарчук.
Так, до першої десятки кандидатів у раду Черкас увійшли ветеран полку “Азов”, спеціаліст безпеки, член виконавчого комітету Ігор Зайчук, батько загиблого героя України Сергій Амброс, засновниця БО “Доброкіт”, комерційний директор, волонтерка Яна Тябут, заслужений лікар України Михайло Чередніченко, співорганізаторка Студентського Майдану, волонтерка, прессекретар Національного корпусу Яна Бондаренко, ветеран, голова черкаського Ветеранського Братерства, очільник Будинку ветеранів Володимир Болсуновський, автор концепції транспортної реформи, волонтер Павло Мосійчук, спеціаліст у сфері державного управління обліку та аудиту Мар’яна Майборода та волонтерка, дружина діючого учасника бойових дій Вікторія Герявінко.
– Це люди різного віку, різних професій та соціальних категорій, але це люди, в чиїх моральних принципах я впевнений. Наостанок я хочу сказати словами великого Вінстона Черчилля, який переміг у Другій світовій війні: “Я не обіцяю, що буде легко. Я обіцяю боротьбу. Я обіцяю пот і сльози. Але в кінцевому підсумку ми переможемо”, – підсумував Дмитро Кухарчук.
*Іміджева інформація
И так привлечь кондуктора, директора трол парка за порчу троллейбуса а также бандиту пид****ку подлизования