Зоомагазин Леопольд

“Мавпи” стартували в кубку України, здолавши “Політехнік”

“Черкаські Мавпи” здобули перемогу в грі з “Політехніком”. Перша гра кубку України відбулася в Харкові.

Про це повідомляє пресслужба “Черкаських Мавп”.

“Мавпи” до середини першої чверті мали двозначну перевагу в очках. Це дозволило Максиму Міхельсону використовувати широку ротацію. Черкащани збільшували свою перевагу, однак під кінець чверті Рафаїл Хрисостоміді скоротив відставання до 9-ти балів. Чверть закінчилася з рахунком 18:27.

До середини другої чверті у “Мавп” зіграли всі баскетболісти із заявки.  Втім у другому періоді гра стала менш результативною, господарі не давали “Мавпам” збільшувати відрив – 30:40.

У третій чверті в “Мавп” було багато помилок і втрат. Через це різниця у матчі лишалася без змін.

На початку четвертої чверті господарі паркету наблизилися на відстань шести очок – 55:61. Однак, “Мавпи” повернули собі свою перевагу. У підсумку 64:88 – черкащани здобувають перевагу перед другою грою.

Заначимо, дебютував за “Мавп” у сезоні та в цій грі Діон Райт. Також зіграв Кемерон Джонс.