Тобі по волі долі довелося “взяти участь у пандемії” та стати частиною “позитивної” статистики? Звісно, щоб не поширювати вірус, варто залишатися вдома, дотримуватися соціальної дистанції та протиепідемічних заходів. Два тижні самоізоляції можуть бути досить нудними і навіть депресивними. Проте якщо у тебе є найкращий друг, дистанція не завадить вам весело проводити час.
А якщо ж твій друг захворів і перебуває на самоізоляції, тобі варто його підтримати в непрості часи. “18000” підготував для вас кілька ідей, як цікаво провести час із другом у самоізоляції.
1. Потусити на онлайн-концерті, або фестивалі. Звісно, атмосфера буде трохи не така, як на живому концерті, проте це не сприятиме поширенню вірусу. Плюс в тому, що ти можеш не стримувати себе, адже тебе ніхто не бачитиме. Якщо ти завжди соромився танцювати на публіці – то це точно твій варіант. А також, зазвичай, такі концерти є безкоштовними, хоч благодійні внески і вітаються.
2. Традиційний варіант: пограти разом у відеоігри на стрімі. Просто, весело і допоможе відволіктись від буденних проблем.
3. Іноді звичні рутинні справи приємніше робити, коли у тебе є компанія. Тому можна зустрітись в зумі і приготувати разом вечерю. Виграє страва того, хто зможе відчути її запах/смак.
4. Організувати зустріч в зумі і глянути разом фільм. Все в головних традиціях найкращих друзів – жартики та коментарі до дій головних персонажів.
5. Зідзвонитися і грати в настільні ігри, карти, морський бій, загалом, що б не забажала ваша душа – головне разом.
6. Різні активності – під різний настрій, тому завжди можна подзвонити другові та влаштувати разом перегляд фільму “Хатіко” під ваш тихий плач над долею собаки. Або ж просто розповідати одне одному різні дивні історії зі свого життя. Так ви ще краще встановите контакт зі своїм другом, та, можливо, поділитеся чимось, що вже дуже давно хотіли розповісти комусь.
7. Можна відправитися у віртуальну подорож світом з другом. Для цього розроблені такі сайти як 360cities.net. На цій платформі є колекція сферичних панорам світу, де можна гуляти вулицями різний міст світу. Також є сайт Fullscreen360.com, де можна віртуально відвідати музеї в різних куточках світу, а також тут зібрані ландшафти на Марсі.
Анастасія Тишкевич