На сьогодні в Черкаській області майже 99% шкіл вийшли на навчання у звичному режимі.
Про це в коментарі «18000» повідомила т.в.о. начальника управління освіти і науки Черкаської ОДА Оксана Сімушіна.
Загалом повернулися до звичного навчального процесу 526 закладів загальної середньої освіти. Водночас тривають до 26 січня канікули в Черкаському гуманітарно‐правовому ліцею.
Крім цього, шість навчальних закладів продовжуватимуть навчання дистанційно в режимі онлайн.
- Це рішення було ухвалено педагогічною радою. Йдеться про Синицьку школу Паланської ОТГ, 4‐ту школу та 7‐ий навчально‐виховний комплекс міста Умань, Корсунь‐Шевченківський ліцей, Смілянську спеціалізовану мистецьку школу‐інтернат і Смілянську спеціалізовану загальноосвітню школу‐інтернат Черкаської обласної ради, – зазначила Оксана Сімушіна. – Також у школі №2 у Червонослобідській ОТГ із 25 до 29 січня навчатимуться дистанційно учні 5–8 класів та учні 10‐ого класу. Водночас здобувачі освіти 1–4 класів, 9‐ого та 11‐ого класів навчатимуться у звичному режимі.
Додамо, у зв’язку з карантинними обмеженнями у школах заборонено проведення масових заходів та збирання дітей у кількості більше, ніж 20 осіб.


