“Черкаські Мавпи” розгромили “Миколаїв” (фоторепортаж із гри)

“Черкаські Мавпи” у потужному і домінуючому стилі здобули перемогу над “Миколаєвом” – 87:69. Це друга перемога нашої команди поспіль.

Про це пише пресслужба черкаського БК.

Старт матчу був за гостями. “Корабели” були попереду за рахунок вдалих дальніх атак і гри Дерріка Колтера, який за 10 хвилин здобув 12 очок. Черкасці знаходили своє у трисекундній зоні – 8 влучань у фарбі проти 2 у гостей.

Але вже з другої чверті “Черкаські Мавпи” повністю заволоділи ініціативою. Вони реалізували 18 (2 триочкових) кидків проти 9 (3 триочкових) у суперника,  зробили 21 підбирання проти 18 і віддали 9 передач проти 6. Після другої 10-хвилинки “Миколаїв” вже програвав 12 очок.

На старті другої половини “Мавпи” здійснили ще один потужний ривок. Чудову гру демонстрували Кемерон Янг, Діон Райт та Ігор Сереєв. Вони набрали у підсумку 19, 16 та 13 очок відповідно. Так, ще до середини четвертої чверті інтриги у матчі не лишилося. “Мавпи” здобули переконливу перемогу з рахунком 87:69.

Це вже друга перемога “Мавп” поспіль, черкасці почергово переграли усіх своїх суперників у боротьбі за плей-оф.

Наступний матч “Черкаські Мавпи” проведуть вже 31-го березня. О 18:30 команда прийме “Хімік” у чвертьфіналі Кубка.

Як відбувалася гра – дивіться у фоторепортажі Олександра Рибалки.