Lots of socks: як “шкарпетуються” черкащани і навіщо вони це роблять (ФОТО)

Ekreative

Сьогодні увесь світ відзначає День людей з синдромом Дауна. У знак підтримки “сонячних” людей користувачі соцмереж проводять акцію “Lots of socks”, до якої долучилися і черкащани. 

Суть акції полягає в тому, щоб цього дня одягнути різнокольорові шкарпетки і  відчути себе не таким, як усі. Це допоможе зрозуміти, що значить жити під пильним поглядом оточуючих.

КЗ “Черкаський НРЦ “Країна добра” Черкаської обласної ради

InterLink

Вперше День людей з синдромом Дауна відзначили у 2006 році на  VI міжнародному симпозіумі із синдрому Дауна, який проходив в м. Пальма де Майорка (Іспанія).

Не випадкова й дата святкування: 21-й день третього місяця був обраний, щоб показати, що синдром Дауна пов’язаний із наявністю в клітинах людини 3-ї хромосоми в 21-ій парі.

То ж перше, що вам потрібно знати про синдром Дауна, –  це не хвороба, а генетична аномалія. Так само генетично визначається і колір ваших очей, волосся та зріст.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

🔸…від дитини….до дорослого…🔸 «Ми не байдужі» – з такими словами до «Дітей сонця» звернулися не тільки дорослі, але й діти. До участі у Всесвітньої акції «LotsofSocks» долучилися студенти, викладачі кафедри дошкільної освіти та найменші вихованці закладів дошкільної освіти м.Черкаси. Пам’ятайте, що «Діти сонця» такі самі як і ми, просто їм необхідно трішки більше уваги від держави та кожного із нас. #LOTSOFSOCKS #SUNKIDSCHERKASY — с Юліей Кармазіной.

Публикация от Дошкільна Освіта (@chnu_do)

Черкаська ЗОШ №2

За статистикою Всесвітньої організації охорони здоров’я, у світі з синдромом Дауна народжується кожне 700-е немовля. В Україні із таким синдромом народжується понад 420 дітей щороку.

Генетичний збій відбувається незалежно від способу життя батьків, їх здоров’я, звичок, освіти, національності чи віросповідання.

Active Bridge

Медики наголошують, що носії додаткової хромосоми можуть стати повноцінними членами суспільства за наявності необхідної психолого-педагогічної та медичної підтримки.

Active Bridge

Діти з синдромом Дауна не відстають в інтелектуальному розвитку – у них, як і у всіх, є свої слабкі і сильні сторони. Спілкування із однолітками допомагає їм краще адаптуватися у соціумі та розвинути свої здібності. Вони можуть навчатися у школі разом із іншими дітьми  та в дорослому житті опановувати професії й успішно працювати. Також “сонячні” люди обдаровані талантами не менше, ніж інші.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

«Шкарпетковий флешмоб», благодійна акція — виклалачі кафедри педагогіки і психологіі та педагогіки вищоі школи та освітнього менеджменту ЧНУ відгукнулися на ініціативу ГО «Сонячні діти Черкащини». Заходи на підтримку людей із синдромом Дауна традиційно проходять у ЧНУ. Цього року університетська громада вже втретє долучилася до акції «Lots of socks», що проводиться у всьому світі 21 березня. «Сьогодні 21 березня – Всесвітній день людей з синдромом Дауна. Це такі самі українці, як ми». #WDSD2019 #LOTSOFSOCKS #SUNKIDSCHERKASY #чну #кафедра

Публикация от Inna Lukyanets (@innalukyanets)

Світ знає купу прикладів, коли люди із синдромом Дауна не лише піклуються про себе, але й мають успішне життя. Наприклад, Стефані Гінз — перша акторка з синдромом Дауна в історії світового кінематографа, а Тім Харріс — перший ресторатор, чиє кафе Tim’s Place неофіційно називають найбільш дружнім рестораном у світі.

Ua: Черкаси

 

Медичний центр ЛУР

Білозірська ОТГ

Master of Code Team

ЗОШ №5

 

По темі
    коментарі
    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *