“18000” створить серію розслідувань для “Суспільного”

Черкаський проєкт «Лакмус» переміг у конкурсі творчих проєктів «Створюй із Суспільним. Розслідування». Автором заявленої ідеї є Черкаська інформаційна агенція «18000».

Результати конкурсу Суспільний мовник оголосив сьогодні, 1 лютого.

Окрім «Лакмусу», конкурсна комісія обрала ще п’ять проєктів із різних куточків України. Загальний список переможців має такий вигляд:

  1. «Лакмус» — UA: ЧЕРКАСИ
  2. «Червона лінія»  — UA: ВОЛИНЬ
  3. «Четверта влада» — UA: МИКОЛАЇВ
  4. «Під прицілом» — UA: СУМИ
  5. «#інсайд» — UA: ЛЬВІВ
  6. «Четверта влада» — UA: РІВНЕ

«Лакмус» — це проєкт із восьми журналістських розслідувань. У кожному йтиметься про кричущі випадки корупції в Черкаській області та те, як вони впливають на життя пересічних людей.

– Наша команда вже два роки створює розслідування в Черкасах, за наслідками яких неодноразово були відкриті кримінальні провадження правоохоронцями. Більшість із них були у текстовому форматі, — зазначає співзасновниця ГО “Черкаська інформаційна агенція 18000”, керівниця проєкту “Лакмус” Єлєна Щепак. — Наша співпраця із Суспільним — це можливість масштабувати свою роботу, вийти на нову аудиторію, а саме телеглядачів. Дякуємо за підтримку нашої ідеї та вже чекаємо на майбутню співпрацю.

Редакційний супервайзинг проєктів здійснюватимуть журналісти-розслідувачі Суспільного Інна Білецька та Дмитро Бондар.

– Я надзвичайно вдячна усім без винятку командам, які подалися на конкурс проєктів, але й вражена рівнем проєктів і готовністю команд їх реалізовувати. Відбір був надзвичайно конкурентним, обирати було важко, і це був вибір між сильними й дуже сильними проєктами, я щиро вітаю продюсерів філій Суспільного й усю регіональну аудиторію Суспільного з результатами конкурсу. Ми чекатимемо на повернення усіх без винятку команд, які не перемогли цьогоріч, на відбір наступного року, — зазначила Інна Білецька.

«Створюй із Суспільним» — це програма співпраці із Суспільним мовником для продакшенів на умовах аутсорсу, відкритий відбір творчих проєктів для трансляції на регіональних телеканалах UA: Суспільне мовлення.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *