П’ятсот мільйонів спрямували для «Профільної» реформи

учні за станками

Уряд виділив 500 млн грн на матеріально‐технічне оснащення шкіл

На створення бази для «Профільної» реформи уряд спрямував 500 млн грн. Кошти витратять на матеріально‐технічне оснащення шкіл.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Зараз Уряд працює над створенням бази для «Профільної» реформи. Нещодавно ми розподілили 500 млн грн на матеріально‐технічне оснащення шкіл. Заклади освіти повинні мати засоби і технології для забезпечення профілювання», – зазначив прем’єр-міністр.

Він додав, що за останні два роки фінансування реформи Нової української школи збільшилося на 50 %. У 2025 році бюджет НУШ складає понад 2 млрд грн.

Також продовжується програма розвитку майстерень у закладах профтехосвіти. На неї спрямували 540 млн грн.

«Вже обладнали близько 100 майстерень при освітніх закладах, з них понад 30 запрацювали цієї зими. Плануємо відкрити ще до сотні таких майстерень», – додав Денис Шмигаль.

Нагадаємо, раніше «18000» писав, з 2027 року в Україні запровадять шкільну реформу, за якою з’являться академічні ліцеї і діятимуть професійні коледжі, а учні зможуть обирати цікаві для себе предмети. До 1 вересня 2025 року триває пілотування реформи шкільної освіти.

Читайте також: Переможці стажування в черкаській мерії поїхали у Валмієру.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини