Черкасці долучились до акції “Візьми собаку на роботу”

Фото: Суспільне

Черкасці вдев’яте долучилися до Всесвітньої акції “Візьми собаку на роботу”, яка відбувається щорічно.

Про це розповідає Суспільне.

Автоінструкторка черкаського центру безпечного водіння Валерія Білоус взяла на роботу пса Бублика. Півторарічний пес часто подорожує з Валерією в автівці, проте на роботу з господаркою навідується рідкою.

– Це може бути стресом для тваринки, особливо зараз, коли дуже спекотно. Для собаки це може бути небезпечно. Зі мною він любить проводити час – це краще, ніж якби він залишився вдома, коли мене немає або інших моїх домашніх, – розповіла Валерія.

Зі слів Валерії, собака дресирована і знає своє місце, як в автівці, так і в кабінеті.

Фото: Суспільне

На роботу до управління держслужби з надзвичайних ситуацій області черкащанка Юлія Норовкова взяла свою німецьку вівчарку Рагнар. Зі слів дівчини, до такої акції долучається другий рік поспіль.

– Цьогоріч він більш адаптований та поводиться краще, бо минулого року трішки хвилювався. У незнайомій обстановці йому важко поводити себе виховано, йому все цікаво і всіх треба понюхати, – розповіла Юлія Норовкова.

Фото: Суспільне

Окрім вівчарки, разом з господарками до акції долучились чихуахуа, пекінес і той тер’єр.

Ветеринар Олексій Чиженко зазначив, що перед тим, як приводити собаку в офіс, необхідно поцікавитись у колег, чи не мають вони алергії на тварин. Також важливо звертати увагу на соціалізацію собаки.

– Є такі породи собак, які хочуть бути біля людей, в центрі уваги. Це,  наприклад, лабрадори, ретривери. Є тварини, які дуже стресують в новому оточенні. Вони починають кудись бігти, хвилюватись. Попри нашу любов до улюбленця, краще у таких випадках не брати його на роботу. Якщо ж беремо, то варто попіклуватись, щоб місце роботи було безпечним для тварини, щоб там було все необхідне і особливо вода в спеку, – зазначив ветеринар.

Фото: Суспільне

Для таких прогулянок на роботу пес обов’язково повинен мати щеплення. За словами психолога Дмитра Баркара, на людей тварини впливають позитивно і розслабляють їх.

– Тварини знімають стрес, покращують настрій, в мозку виробляється окситоцин – один із гормонів щастя. Але потрібно зважати на людей, які не люблять тварин, або мають алергію, – додав психолог.

За словами ветеринара Олексія Чиженка, акція “Візьми собаку на роботу” у світі відбувається 23-й рік поспіль.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Реклама МХП

По темі
    коментарі
    1 Коментар
    1. Для чого це? Робота – є робота. А пес однозначно буде відволікати, то їсти, то пити, то в туалет, то погратися. Взяли собаку свідомо? Знаючи, що вам треба 8 годин бути відсутним? То тепер у кожного свій обов”язок – один заробляє гроші, інший сторожує вдома. Мій бос ніколи б у житті не дозволив, щоб по офісу бігала собака. А якщо людина – повар? Або токар? Або працює на фарм-або хімвиробництві?? Ще нехай зроблять флешмоб “візьми своїх дітей на роботу”!))

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *