Боржники можуть звернутися у «Черкасиенергозбут» та укласти договір реструктуризації боргу за спожите світло.
Про це розповіла у студії заступниця директора ТОВ «Черкасиенергозбут» Валентина Моцайко.
- Простими словами це поділ боргу на частини. Це дає можливість товариству отримати свої кошти за поставлену електричну енергію, а споживачу – розрахуватися зі своїм боргом з мінімальним навантаженням, – пояснила Моцайко.
Вона зазначила, що термін реструктуризації може бути від трьох до дванадцяти місяців, залежно від суми боргу та доходів споживача. Основна умова укладання договору – це оплата споживачем не лише боргу, а й платіжок за поточне споживання.
Дивіться ефір про підвищення тарифу повністю
Раніше в «Черкасиенергозбут» інформували, що підвищення тарифу на електропостачання зумовлене воєнним станом і пошкодженням інфраструктури ворогом.
Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?»


