Черкащанка виборола “золото” під час чемпіонату світу з кульової стрільби

Анастасія Теліженко

Черкащанка Анастасія Теліженко виборола золоту медаль чемпіонату світу зі стрільби кульової.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці відділення НОК України в Черкаській області.

Кубок світу зі стрільби кульової серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату триває в хорватському місті Осієк. Змагання завершаться 13 липня.

Збірну команду України представляють сім спортсменів, в складі команди – й представниця Черкащини, майстер спорту України міжнародного класу Анастасія Теліженко.

Анастасія разом із Василем Ковальчуком та Віталієм Плакущим виборола “золото” в командній вправі R5. Також у вправі R4 спортсменка посіла четверте місце. Тренує Анастасію Віктор Аханкін.

Додамо, участь у чемпіонаті світу беруть 196 спортсменів із 36 країн світу.

Нагадаємо, дві медалі виборов черкащанин на Кубку світу з фехтування на візках.

Усі актуальні новини Черкас та області за сьогодні – у вайбер-каналі “18000”. Підписуйся, аби не пропустити!