Товариство “Євробуд-Індустрія” протягом травня-липня цього року отримало від департаменту будівництва Черкаської обласної державної адміністрації договорів на 105 мільйонів гривень.
Про це йдеться на порталі Dozorro.
В цілому замовник уклав із підприємством “Євробуд-Індустрія” 12 договорів за результатами тендерних процедур.
Йдеться про капітальний ремонт місцевих доріг у Тальнівському, Шполянському, Кам’янському, Катеринопільському, Драбівському, Черкаському, Лисянському та Звенигородському районах.
Найдорожчим є ремонт фрагменту дороги Городище − Шпола − Новоукраїнка − Бобринець − Устинівка/ − Лебедин − Журавка − Капітанівка за 16,72 мільйони гривень.
Зазначимо, що фірма також користується успіхом на закупівлях від Служби місцевих доріг. Минулого року товариство отримало від цього замовника більше 147 мільйонів гривень.
ТОВ «Євробуд-Індустрія» зареєстроване в Черкасах у вересні 2016 року і має статутний капітал в 100 гривень. Його директором значиться Юлія Геращенко, єдиним засновником – Рубік Абрамян. Варто зазначити, що одним з найпоширеніших опонентів для «Євробуд-Індустрія» на торгах від Служби місцевих доріг є мале товариство «Прометей». У історії контактних даних цього товариства значиться Рубік Абрамян.
ТОВ «Євробуд-Індустрія» фігурує в кримінальному провадженні, яке поліція відкрила в грудні минулого року. Слідчі підозрюють директора фірми Юлію Геращенко в змові та розтраті коштів Балаклеївської сільської ради Смілянського району. Наразі триває досудове слідство.
Окрім того, нині Черкаська прокуратура розслідує розкрадання на неякісних ремонтах доріг за 11 мільйонів. Серед інших там фігурує і «Євробуд-Індустрія».
Минулого року ця фірма постелила асфальт на вулиці до нерухомості родини Сергія Чубаня – тоді керівника департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Черкаської обласної державної адміністрації.
Окрім того, у жовтні минулого року фірма оскандалилася під час виконання робіт у селі Жборівці в Мукачівському районі. Там черкащани ремонтували дорогу місцевого значення. Закарпатські селяни навіть перекривали дорогу і блокували роботу, вимагаючи якісного виконання ремонту. За їхніми словами, фірма укладала асфальт на нерозчищеному підґрунті. Також слідчі на Західній Україні нині розслідують низку тендерів, які виграла фірма, перевіряючи її на предмет пов’язаності з конкурентами.