Черкаські спортсмени повернулися з медалями всеукраїнських змагань із кікбоксингу

Кікбоксинг

Черкаські спортсмени виступили на всеукраїнських змаганнях із кікбоксингу. Четверо вибороли першість.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці відділення НОК України в Черкаській області.
Кубок України з кікбоксингу WАКО серед дорослих та Всеукраїнський турнір з кікбоксингу WАКО серед юнаків та юніорів приймало місто Хмельницький з 12 до 15 жовтня. Загалом 740 кікбоксерів із 20 регіонів України долучилися до змагань.
Черкаську область представляла команда, до у складі якої було 17 спортсменів.
Володарями Кубка України стали: Іван Осіян, Іван Ткаченко, Олександр Дрозд, Валерій Піднебесний.
Срібло здобули: Роман Щербатюк, Ігор Стоколяс, Андрій Савчук, Анна Чорнобривець, Владислав Якушин, Павло Гречко, Ігор Стоколяс, Євгеній Вовк.
Бронзу вибороли: Нікіта Панченко, Павло Гречко, Роман Ступенко, Ярослав Берлюта, Андрій Борщ.
Іван Ткаченко, Роман Щербатюк та Анна Чорнобривець також отримали ліцензію на чемпіонат світу, що відбудеться в Португалії в листопаді 2023 року.
П’ять хвилин вашого часу = кращі ми. “18000” проводить анонімне опитування, щоб вдосконалити роботу редакції. Пройдіть його, будь ласка. Ось посилання на анкету