Черкаські велосипедисти мають медалі з командних змагань

Дівчата-спортсмени

Черкаські велосипедисти здобули чотири медалі на Командному чемпіонаті України. Серед нагород є “золото”.

Про це повідомили в пресслужбі Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Командний чемпіонат України в олімпійських видах програм з велосипедного спорту тривав з 30 червня до 2 липня у місті Жовква Львівської області. У змаганнях взяли участь понад 150 учасників, які представляли різні міста України.

Від Черкащини змагались велосипедисти КДЮСШ №2:

• юнаки – Вячеслав Коноплянко, Богдан Потьомко та Дмитро Капітан;
  • дівчата – Ганна Позднякова, Карина Потьомко, Каріна Левченко та Юлія Тичковська.

У командному заліку в індивідуальній гонці на час, а також у груповій гонці черкаські юнаки посіли ІІ місце.

Дівчата мають “срібло” у командному заліку в індивідуальній гонці, а в груповій гонці – “золото”.

Нагадаємо, до МСК “Дніпро-kids” триває набір хлопців.