Черкаські велосипедисти вибороли низку медалей чемпіонату України

Велосипедисти

Черкаські спортсмени здобули нагороди чемпіонату України з велосипедного спорту.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Відкритий чемпіонат України в командній гонці, гонці критеріум, а також всеукраїнські змагання в груповій гонці з велосипедного спорту  тривали з 1 до 3 вересня у місті Яворів на Львівщині.

На трасі змагалися 130 спортсменів. Черкаську область представляли сім учасників, вихованців КДЮСШ №2.

У групових гонках срібну медаль здобула Карина Потьомко, бронзу – Ганна Позняк.

У командних гонках Черкащину представляли дві команди:

• команда дівчат на дистанції 25 км посіла переможне І місце у складі Юлії Тичкової, Карини Потьомко, Ганни Позняк та Каріни Левченко;
  • команда хлопців у складі В’ячеслава Коноплянка та Богдана  Потьомко посіли ІІ місце.

Нагадаємо, у міській раді можуть допомогти вберегти водну станцію в Черкасах.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”