Віктор Євпак

Черкаський аеропорт потребує фахівців із авіації (ВІДЕО)

Комунальному підприємству “Аропорт Черкаси” потрібні спеціалісти з авіації.

Про це розповідають у сюжеті “Ua: Черкаси“.

За словами директора черкаського аеропорту Івана Далібожака, підприємство не обслуговує пасажирські перевезення з 1996 року.

Про ті часи, коли летовище обласного центру здійснювало щодня міжнародні авіаперевезення, розповідає Микола Сидоренко. Працювати в аеропорт чоловік прийшов 48 років тому.

– У 71 році я прийшов працювати, коли аеродром був з ґрунтовою взлітно-посадковою смугою. У 73-му році введена в експлуатацію перша штучна взлітно-посадкова смуга довжиною 600 метрів шириною 40 метрів, – розповідає чоловік.

За пів століття Микола Сидоренко працював у аеропорту технічним директором, головним інженером, виконувачем обов’язків директора. Чоловік каже, нині не має з ким поділитися своїм досвідом.

Зараз в аеропорту працює 36 осіб. Всього ж для організації рейсів у майбутньому необхідно 85 працівників, розповідає директор аеропорту Іван Далібожак.

– За кермом їжджу сам на власному авто, секретаря немає, у нас всі працюють за сумісництвом. У одного по 4-5 професій. Він там і служба перевезення і всі матеріали готує на різні фонди фінансування наприклад і виконує обов’язки інженера з охорони праці, – зазначає Іван Далібожак.

Премії працівники не отримували 29 років. Надія для розвитку аеропорту – завершення капітального ремонту злітно-посадкової смуги для прийому літаків міжнародних авіакомпаній.

– Ми перебуваємо на самофінансуванні, самоокупності, але в цьому році ми маємо фінансову підтримку, але вона на період капітального ремонту. Реально робіт по капітальному ремонту було на 2 місяці, але бачите ми вже більше року затянули, бо тендер виграла організація, яка виконує інші роботи по області і недосконала організація будівельних робіт, – додає директор аеропорту.

Нагадаю, ремонт злітно-посадкової смуги почався 26 липня цього року. На це з Держфонду регіонального розвитку та обласного бюджету скерували 124 мільйони гривень.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.