Черкаський школяр складає кубика Рубіка за 16 секунд (ВІДЕО)

Йому 14 і він може скласти кубика Рубіка за 16 секунд. Володимир Осауленко навчається у гімназії №9 і от уже кілька років захоплюється спідкубінгом.

З чого все почалося?

Спробувати збирати кубик на швидкість хлопця змотивував друг. Вони разом дивилися онлайн уроки та поступово вчилися.

– Ця гра розвиває моторику рук та логіку, і це допомагає в школі. Вперше спробував збирати кубик разом із другом. Він почав цим цікавитися. Потім ми дізналися, що існують різні види цієї головоломки. Зазвичай, я тренуюся з кубиком «два на два», «три на три» та «чотири на чотири», але розміри є різні, аж до 19. Також вони різняться за формою: пірамідки, циліндри та інші, – говорить хлопець.

Щоб скласти кубик, необхідно скористатися алгоритмом: спочатку зібрати хрест, потім білу сторону, нижній пояс, потім другий і верхній. Далі підбирають кольорові комбінації. Аби навчитися спідкубінгу, хлопцю знадобилося пів року. Найшвидше кубик Володимир зібрав за 16 секунд.

У чому суть турніру із швидкубінгу?

У місті вже вдруге відбувся чемпіонат із збирання кубика Рубіка на швидкість. Захід ініціювала гімназія №9. Турнір проходить за певними правилами. Спочатку перемішують усі фігури, аби учасники мали рівні умови, а вже потім починається збір.

– Кубик віддають у зону, де його перемішують. Потім їх викладають на стіл, на якому також є секундомір та килимок. Учасник швидко збирає фігуру, його результат фіксують у турнірній сітці. Чемпіонат проходить у кілька турів. Найспритніший перемагає, – пояснює Володимир Асауленко.

Дар’я Роженкова для “18000”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Реклама МХП
По темі
    коментарі
    1 Коментар
    1. А мій 12-річний син Станіслав складає за 25 секунд (це його кращий результат).

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *