11 фестиваль “Книжкового Арсеналу” відбудеться цьогоріч у Києві. Він триватиме з вечора 22 червня до 25 червня.
Про це повідомили на онлайн-платформі фестивалю.
— Ми впевнені, що “Книжковий Арсенал” цього року потрібен як ніколи. Він має підтримати, посилити стійкість і надихнути усіх нас. Тому сьогодні ми оголошуємо дати щорічного фестивалю і зробимо все, щоб створити комфортний і безпечний простір, аби зібратися разом, і надати сцену, щоби осмислити наш досвід, — сказала генеральна директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта.
Структура фестивалю залишається незмінною, вона складатиметься з двох елементів: програмної частини та книжкового ярмарку. “Книжковий Арсенал” відбуватиметься у лівому крилі першого поверху Старого арсеналу.
Цьогоріч книжковий ярмарок буде організований в інший спосіб: операторами продажу книжок на фестивалі будуть не окремі видавництва, а локальні київські книгарні:
- книгарня “Сенс” представить секцію “Нонфікшн”;
- книгарня “Книжковий Лев” — секцію “Художня література”;
- книгарня “Закапелок” — секції “Дитяча література”, “Комікси та графічні романи”.
Окрім цього, оператором секції “Арткнига” стане Довженко-Центр. Також на ярмарку буде представлена добірка видань, створених ветеранами війни, учасниками бойових дій, членами їхніх сімей, книги про війну, видані після 2014 року.
— Наша команда пропрацювала декілька сценаріїв, шукаючи рішення про формат проведення фестивалю в умовах воєнного стану. Формат, який ми пропонуємо, має на меті представити нашим відвідувачам широку інклюзивну лінійку книг від максимального кола українських видавництв, що зі свого боку допоможе підтримати більше дієвців галузі, — розповіла директорка Міжнародного фестивалю “Книжковий Арсенал” Юлія Козловець.
Близько 50 добірних подій у межах фокус-теми, основної літературної програми, програми для дітей та підлітків, перформативні, професійні події відбуватимуться на трьох сценах.
Для безпеки учасників ярмарку та програми подій у Мистецькому арсеналі доступне найпростіше укриття.
Також читайте: Їхні дописи вподобав Дантес і прокоментувала Альона Альона. Як тріо з Черкащини відроджує народну пісню.
Втомився читати лише сумні новини? Підписуйся на інстаграм “18000” – місце, де ділимося надихаючими історіями черкащан та рекомендаціями від нашої команди