Близько 30 волонтерів працюють на локації під час благодійних розпродажів “Garage Sale” у Черкасах. Вони готують зони, торгують на них і потім збирають.
Про це в ефірі програми “Що далі?” розповіла співорганізаторка доброчинної ініціативи Анастасія Михайлович.
– Локацію ми розподіляємо на зони: одяг, книги, прикраси тощо. На кожній перебуває 3-4 людини, аби все підготувати, слідкувати за речами, розповідати про них і продавати, щоб розраховувати людей і вони відчували, що все працює злагоджено. В останньому чаті нас було 35 осіб, – сказала Анастасія Михайлович.
Деякі з них підготувати речі до розпродажу: перебрали, попрасували, склали. Над загальною організацією доброчинного заходу працює “кістяк” команди раніше це було троє людей, нині ж – семеро. Усі долучаються безоплатно.
– Я кожного разу дивуюся, як люди готові працювати весь день за шматочок піци. Якщо розпродаж стартує о 10, то волонтери розпочинають підготовку о 8 або 7. Якщо захід офіційно закінчується о 18, то для них він завершиться о 21. Тобто волонтери працюють годин 15, – розповідає Михайлович. – Для мене дуже класним показником є той факт, що кожного разу нам допомагають одні й ті ж люди. Думаю, їм подобається атмосфера і долученість, їх це драйвить. Це дає нам віру, що людям не все одно.
Під час останніх двох розпродажів волонтери заходу, як подяка за докладені зусилля, отримували знижку -50% на всі речі.
– Ми до цього прийшли, бо готувати розпродаж це справді важко і людям потрібно віддячити за їхню працю. Оскільки ми не продаємо перебірки, то волонтери можуть купувати речі суто у день розпродажу. Немає такого, що ми перебрали і залишили собі краще. Тому створили для них такий бонус за долученість, – додала співорганізаторка “Garage Sale”.
Дивитися програму “Що далі?”
Читайте також: “Подія, яку люди чекають”, – волонтерка з Черкас пояснила для чого на благодійних заходах музика та фотозони.
Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”