До яких штурмових бригад можуть потрапити черкащани: особливості підрозділів “Гвардії наступу”

Гвардія наступу

Добровольці можуть записатися до восьми штурмових бригад “Гвардії наступу”, які створюють для звільнення окупованих ворогом територій України. 

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської ОДА.

Шість підрозділів укомплектовує Національна гвардія України.

Бригада “Червона калина” братиме участь у наступальних операціях на сході України. Кістяк підрозділу – досвідчені військові. Вони захищали Київщину, разом із ЗСУ звільнили від загарбників понад 20 населених пунктів. Пізніше долучались до бойових дій на Луганщині та Донеччині.

Бригада “Азов” уже відома на полі бою. Вони ще з 2014 року виконували завдання у зоні АТО/ООС, пройшли Іловайськ. У 2022-му – обороняли Маріуполь.

У бригаді “Буревій” теж досвідчені військові. Основа підрозділу – бійці 1-шої Президентської бригади оперативного призначення. Вони на початку повномасштабного вторгнення обороняли столицю, а нині тримають Бахмут.

Ще один добровольчий підрозділ Національної гвардії України – “Рубіж”. Охочих запрошують у команду до тих, хто вів бої за Гостомельський аеропорт, Ірпінь, Рубіжне. А ще завдав значних втрат противнику та ліквідував більш ніж 1 тис окупантів.

Добровольці бригади “Кара-Даг” повертатимуть окупований український півострів. “Фундамент” формування – захисники, які боронили Запорізький напрямок.

Офіцери та солдати бригади “Спартан” тримали оборону Харкова. У перші ж дні знищили чотири ворожі танки та літак СУ-25. На їхньому рахунку майже дві роти ліквідованих окупантів.

По одній бригаді формують Державна прикордонна служба і Нацполіція.

У складі бригади Нацполіції “Лють” – поліцейські, які виконували бойові завдання на Київщині, Запорізькому, Харківському, Херсонському і Донецькому напрямках. Зокрема, у Бучі, Ірпені, Херсоні, Лисичанську, Сєвєродонецьку, Бахмуті.

Тих, хто бажає боронити державний рубіж, запрошують до штурмової бригади “Сталевий кордон“. Основа – ті, хто бив противника на Лиманському та Бахмутському напрямках, тримали “Азовсталь”.

Додають, що всі добровольці пройдуть навчання з вогневої підготовки, тактичної медицини, отримають озброєння та техніку.

Нагадаємо, подати анкету до штурмових бригад можна онлайн на сайті або ж у ЦНАПах області:

  • Черкаси: вул. Благовісна, 170;
  • Сміла: вул. Незалежності, 37;
  • Умань: вул. Чорновола, 32/6;
  • Жашків: вул. Захисників України, 17;
  • Звенигородка: вул. Івана Сошенка, 47;
  • Золотоноша: вул. Незалежності, 40.

Нагадаємо, за тиждень відбору в Черкасах підсили “Гвардію наступу” 50 осіб. Більше про формування штурмових бригад читайте в матеріалі “18000“.

Долучайся до телеграм-каналу “Шо там у Черкасах?”. Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *