Підприємець, який покинув без ремонту шкільний спортзал, візьметься за будівництво центру екстреної допомоги

Фото із “Фейсбуку” Ігоря Шевченка

Другий аукціон на будівництво обласного центру екстреної допомоги виграло товариство “БТК-Лад Плюс” із пропозицією у 46,69 мільйонів гривень. Роботи мають бути завершеними до кінця 2021 року.

Про це йдеться на порталі Dozorro.

Участь у аукціоні, що відбувся 1 жовтня, взяли 8 учасників. Найдешевшу пропозицію подало “БТК-Лад Плюс” – 46,69 мільйонів гривень.

8 жовтня під час засідання тендерного комітету було ухвалене рішення відхилити пропозицію, бо фірма не надала підтвердження виконання аналогічних робіт, а переможцем визнано “ПМ-Арсенал”. Проте “БТК-Лад Плюс” оскаржив це рішення через Антимонопольний комітет. І вже вчора, 13 листопада, тендерний комітет повторно розглянувши пропозицію, визнав “БТК-Лад Плюс” переможцем аукціону. Вчора ж було повідомлено про намір укласти договір.

Техзавданням, окрім будівельних робіт, передбачено придбання меблів та необхідного інвентарю, а також монтаж обладнання системи зв’язку та передачі даних і благоустрій території.  Усі роботи мають бути завершеними до кінця 2021 року. Вони будуть профінансовані державним фондом регіонального розвитку та обласним бюджетом.

Засновником «БТК-ЛАД Плюс» є підприємець Дмитро Хоменко. Він же є також засновником фірми, в назві якої різниця у одне слово – ПП «БТК-ЛАД».

«БТК-ЛАД» є виконавцем оскандаленого ремонту спортзалу в школі №5. Фірма, отримавши у травні минулого року аванс у 500 тисяч гривень, роботи не виконала.  Згідно з матеріалами досудового слідства, підприємство не мало необхідної для таких робіт ліцензії, про що не повідомило керівництво навчального закладу.

1 серпня обласний Господарський суд задовольнив вимоги школи і розірвав договір на роботи, до яких підрядник так і не приступив. Фірма подала апеляцію і 17 жовтня Північний апеляційний господарський суд відкрив провадження.

Зазначимо, що це друга спроба провести тендер на побудову центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Вперше замовник спробував провести закупівлю у серпні цього року.  Тоді переможець аукціону, київська компанія “Грифон груп”запропонувала ціну у 36,1 млн гривень, тобто відразу на 20 мільйонів нижчу від орієнтовної вартості. У вересні торги були відмінені з мотивацією “відсутність подальшої потреби в закупівлі”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *