Ілля Ковтун виступить на мультиспортивному чемпіонаті Європи

Черкащанин Ілля Ковтун змагатиметься на мультиспортивному чемпіонаті Європі на окремих снарядах.

Про це пише Суспільне.

Друга частина чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики з чоловічого багатоборства триває в Мюнхені.

Ілля Ковтун показав найвищий результат серед усіх гімнастів у вправах на паралельних брусах, отримавши високий бал (14.766). Однак суттєво погіршив свої шанси у боротьбі на “золото” після виступу на перекладині, де отримав лише 12.433.

Остаточно шанси на медалі 19-річний гімнаст втратив під час передостанньої вправи на кільцях. За неї Ковтун отримав лише 12.566 бали.

У підсумку черкащанин посів 11 місце, продемонструвавши найкращі бали серед українських спортсменів.

Проте Ілля Ковтун ще буде представлений у фіналах на окремих снарядах. У неділю, 21 серпня, він виступить у вільних вправах, опорному стрибку, паралельних брусах.

Нагадаємо, у 2022 році Ілля Ковтун виграв чотири золоті медалі на Кубку світу на паралельних брусах.

Також читайте: Низку нагород здобули черкасці на чемпіонаті України з кінного спорту.

Любите гортати стрічку в інстаграмі? Тоді підписуйтесь на сторінку “18000” і витрачайте час у мережі із користю