1 681 528
Так. Один мільйон шістсот вісімдесят одна тисяча п'ятсот двадцять вісім гривень зібрали черкащани для черкащан, які боронять нашу незалежність!

Це означає, як мінімум, три речі.

1. Перший мегазбір редакції 18000 "Мільйон на нашу Незалежність" завершився.

2. Нам разом з вами вдалося перевиконати завдання. Тому наші військові отримають не 3 пікапи, як планувалося, а цілих 5!

3. Тепер час підбити підсумки і прозвітувати.
Наші донатори
Загалом до нашого мегазбору "Черкащани для черкащан" долучилися понад півтори тисячі донаторів: це і фізичні особи, і представники бізнесу.

Щоб перерахувати всі їхні прізвища, нам знадобиться не один лонгрід. Величезне дякуємо кожному за 10, 50, 100, 1000 гривень і від нас, і від бійців, для яких збирали кошти.
Окрема подяка бізнесам, які долучилися не тільки коштами, а й активностями:

Насамперед це кав'ярня "Шо там" і квітковий магазин "Букет", які організували благодійний ярмарок, де сумарно на благодійність вдалося виручити 9 133 грн. Ще 18 тисяч гривень кав'ярня "Шо там" спрямувала на мегазбір окремо.

Також дякуємо:

- проєкту Dewscots та його засновнику, 9-річному Андрію, за надані на мегазбір 10 тисяч гривень;

- салону краси "Райський" за сертифікат для нашого аукціону;

- студії танцю "MAХ DANCE" за сертифікат для учасників нашого аукціону;

- піцерії "Pizza Drive" за знижку для наших донаторів;

- студії танців "Flame Dance Studio" за організацію благодійного майстер-класу з бачати.
Найбільші донатори нашого збору:
з тих, хто погодився на публікацію прізвищ, бо героїв "інкогніто" в нас теж вистачало
Владислав Голуб
35 тисяч гривень
Віталій Крайовий
17 тисяч гривень
Владислав Гунтик
15 тисяч гривень
Богдан Сергієнко
15 тисяч гривень
Олександр Скічко - після його постів у фейсбуці та телеграмі мегазбір отримав донатів на більш ніж 200 тисяч гривень.

Тарас Цимбалюк, Володимир Остапчук, Олег Скрипка, Яна Гордуновська, Тетяна Черевань - завдяки яким про наш збір дізналися десятки і сотні тисяч користувачів інстаграму!

Дякуємо за ініціативи, які допомогли нашим зборам:

- Сергій Тищенко - завдяки його активності вдалося отримати +50 тисяч гривень.

- Армен Акопян - завдяки його аукціону мегазбір поповнився 18 тисячами гривень.
Під час благодійного аукціону 22 серпня нам вдалося зібрати 414 560 гривень!

Чесно кажучи, ми самі досі під враженнями.

Дякуємо за лоти для нашого аукціону, які надали Дмитро Кухарчук, Олександра Теліженко, Андрій Фріл, Володимир Браім, Сергій Кудактін, наші хороші друзі із прифронтового Харкова, гурти "Океан Ельзи" та "Латексфауна", Денис Гайда, Максим Оробець, Ольга Степаньян, Ігор Єфімов, Артем Довбик, наші доблесні військові-прикордонники з Півдня України, Василь Шкляр та Олег Скрипка.

Найдорожчими лотами аукціону стали вечеря з командою "18000" (100 тисяч гривень), рукавиця Олександра Усика з автографом (50 тисяч гривень) та деактивований снаряд із Харкова (40 тисяч гривень).

Дякуємо за участь в аукціоні Володимиру Браіму, Андрію Бортнику, Нареку Казаряну, Араіку Мкртчяну, Анастасії Чубіній, Віталію Крайовому, Олександру Радуцькому, Анатолію Підгорному, Павлу Валенчуку, Сергію Кудактіну, Олексію Мельнику, Марині Гаркавій, Олені Агаповій, Світлані Спасібіній, які отримали лоти від нашої редакції.

За надане приміщення для аукціону, технічну підтримку та проведення нашого заходу окрема подяка Черкаському художньому музею, компанії IQ-TECH та Ользі Касьяновій.
Тепер у 18000 є благодійний фонд!
У кінці серпня наша команда запустила роботу благодійної організації "Благодійний фонд 18000: РАЗОМ". Тепер бізнесу буде ще простіше долучатися до наших зборів, а це значить - попереду на черкаських військових чекатиме ще більше закритих потреб.

Опісля ж нашої перемоги - а ми віримо, що це станеться незабаром - БФ продовжить свою роботу, аби реалізовувати круті проєкти в Черкасах.

Зізнаємось, зареєструвати "Благодійний фонд 18000: РАЗОМ!" було непросто. Але було б значно складніше і довше, якби не наші друзі!

Саме тому ми дякуємо за допомогу та консультації Юридичній фірмі Результат та відділенню "Приватбанку" на Шевченка, 150.
***

Юридична фірма Результат фокусується на виході черкаських підприємців на міжнародні ринки та супроводі роботи міжнародних компаній в Україні загалом і на Черкащині зокрема.

Керівник фірми – Максим Полішкевич. Він і словом, і ділом підтримував редакцію в непростому процесі реєстрації нашого фонду. Максиме, дякуємо за Результат!

***

Відділення "Приватбанку" по бульвару Шевченка, 150 відновило свою роботу після капітального ремонту близько місяця тому. Нині там надають всі послуги для юридичних та фізичних осіб. Наголошують: турбуються і дорожать кожним клієнтом. Редакція 18000 підтверджує це!

Дякуємо керівниці відділення Ірині Паляничко.
ЩО ДАЛІ?
За два тижні, що минули, ми не сиділи без діла. Увесь цей час команда 18000 активно займалися пошуком пікапів, які б не лише підійшли для купівлі за вартістю, а й мали достойний стан та комплектацію й підходили нашим військовим. Тож найближчими днями чекайте від нас хороших новин 🙂

І не втомимося повторювати: дякуємо КОЖНОМУ, хто долучився до першого локального мегазбору! Об'єднавшись, ми довели - разом черкащани здатні на неймовірне.
Слідкуй за 18000 у соцмережах: