На Черкащині буде реалізовано міжнародний грант для розвитку мікропідприємництва на селі

Наприкінці минулого року  проєкт «Розвиток села та протидія пандемії COVID-19 через сприяння росту малого та мікропідприємництва», ініційований Благодійним фондом «МХП – Громаді» спільно з Агенціями Регіонального Розвитку Черкаської та Вінницької областей, виграв у конкурсі грантових ініціатив. Запропонована ініціатива зорієнтована на соціально-економічні потреби регіону, а також існуючі інноваційні рішення, що сприятиме підтримці, розвитку або диверсифікації підприємницьких ініціатив для населення під час і після пандемії. Проєкт  буде реалізовано протягом першого півріччя в Черкаській та Вінницькій областях.

Про це повідомляє пресслужба компанії “МХП”.

Координатор проєкту «Розвиток села та протидія пандемії COVID-19 через сприяння росту малого та мікропідприємництва»  Катерина Лісіченко зауважила, що реалізація грантового проєкту дасть можливість не лише збільшити кількість підприємців у селах Черкащини та Вінниччини, а й, можливо, дещо знизить кількість  сільських мігрантів та підвищить рівень економічного зростання громади.

– Я переконана, що важливою складовою в комунікації підприємців-початківців у межах нашого проєкту стане обмін досвідом, самоорганізація і майбутні ділові відносини, які допоможуть у формуванні активу, важливого для впровадження європейських підходів до розвитку громади, зокрема і в період пандемії, –  переконана Катерина Лісіченко. – У складний економічний період саме мікро та малі бізнеси можуть стати основою сталого розвитку сільських громад.

Загальна вартість проєкту – близько 1 500 000 грн. Відповідно до поданої заявки  внесок “МХП – Громаді” становитиме майже 700 000 грн. Ще понад 620 000 грн надасть донорська організація. По 100 000 грн спрямують Агенції регіонального розвитку Черкаської та Вінницької областей, які також виступили партнерами проєкту.

У межах проєкту буде оголошено конкурс мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку», в межах якого зможуть пройти навчання близько 100 підприємців-початківців із сільських населених пунктів Вінниччини та Черкащини, частина з яких отримають фінансування в розмірі до 50 тис. грн.

Така ініціатива реалізується у межах спільного проєкту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку».

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *