Наступного тижня в ЧНУ пройдуть вибори ректора. Кандидат – один

24 вересня в ЧНУ імені Богдана Хмельницького відбудуться вибори ректора. У зв’язку з карантином їхнє проведення відтермінувалося з весни. Кандидат на посаду – один.

Конкурс на заміщення посади ректора ЧНУ та дату проведення виборів наказом від 24.02.2020 оголосило Міністерство освіти і науки України. Спочатку вони мали відбутися 19 травня цього року, однак у зв’язку з карантином їх відтермінували на 24 вересня.

Прийом документів від претендентів на посаду здійснювався протягом двох місяців з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу. Як наслідок, документи на заміщення посади до МОН подала одна особа – нинішній ректор вишу Олександр Черевко.

– Лист про те, що до конкурсу на посаду ректора допущена лише одна особа, ми отримали в травні, – зазначила в коментарі “18000” проректорка з освітньо-виховної та іміджевої діяльності ЧНУ Галина Гаврилюк. – Ми чітко вкладаємося в регламент. Зараз обирають виборних представників органи студентського самоуправління, а далі будуть зустрічі ректора із категоріями. Їхній графік розміщений на сайті.

Так, 15 вересня вже відбулася перша зустріч кандидата на посаду. Олександр Черевко зустрівся з Наглядовою радою ЧНУ ім. Богдана Хмельницького, якій презентував свою передвиборчу програму.

Попереду в кандидата ще три зустрічі – із науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, студентами та працівниками структурних підрозділів університету. Після цього – 24 вересня – відбудуться безпосередньо вибори.

Додамо, ректор університету обирається шляхом таємного голосування терміном на п’ять років. До кандидата на посаду поширюються вимоги кандидата на посаду керівника закладів вищої освіти, встановлені Законом України “Про вищу освіту” та іншими нормативно-правовими актами України.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.