«Мені просто не подобається бути таким, як усі». Історії трьох черкащан, які мають незвичний стиль

Кожен з нас неповторний і має свої характерні риси, які притаманні тільки йому. Від задоволення тим, який вигляд маєш зараз, залежить задоволення від життя в цілому. Сучасна молодь дуже чутливо сприймає будь-які форми самопрояву, і на які тільки зміни здатні хлопці й дівчата задля отримання бажаного результату у своєму стилі. 

“18000” розповідає історію трьох черкащан, які вирішили кардинально змінити свій стиль.

Даніл Харченко: “Я вірю у мрії і їхнє здіснення”

Мене з дитинства приваблювали люди, що мають нестандартний вигляд. Не лякали, як це звично в суспільстві, а дійсно привертали мою увагу – я бачив у них дещо особливе й унікальне, захоплювався тим, що вони не бояться будь-яких змін у своїй зовнішності. Вже тоді я мав ідеал в таких поглядах – свого старшого брата, який був майстром тату, мені подобалось все, що він робив зі своїм стилем, і я хотів жити так же. А коли ти хочеш – то робиш. 

Мої зміни почалися в 13 років – саме тоді я зробив собі пірсинг. Так, маму вмовити мені вдалось не відразу, але зараз вона лояльна до мене. Вже згодом я почав носити сережку, тоннелі і зробив перше тату. Я фарбував своє волосся у рожевий, білий, рудий і навіть зелений, змінював зачіски і носив одяг, який «звичайні» хлопці нізащо не одягли б на себе. Звичайно, спершу мені було страшно, що я стану вигнанцем в суспільстві або ж мене не сприйматимуть серйозно. Так, кілька разів я «ламався» – стриг дуже коротко волосся і знімав сережки, але в такі моменти я відчував себе некомфортно, ніби я сам не свій. Здається, мені просто не подобється бути таким, як всі. І ось час минув, я дорослішаю і все лишилось так же – мій пірсинг, багато тату, зелене волосся – я дійсно люблю це й відчуваю себе повноцінним.  

Зараз я займаюсь музикою і щиро хочу досягти в цій справі хорошого результату й круто співати. Думаю, що моя зовнішність доповнює моє хобі. Тепер в мене немає страху до критики, бо знаю, що результат отримуєш тільки тоді, коли робиш те, що хочеш, і наполегливо й старанно працюєш над цим. І дійсно, я вірю у мрії і їхнє здійснення.

Яна Росочинська: “Я стала на шлях гармонії з собою”

Зміни у зовнішності відбуваються протягом життя. У дитинстві це була нетипова для дівчинки комбінація одягу. У 12 пофарбувала волосся у червоний, і це, до речі, ідея моєї мами. Постійно хотілось і хочеться чогось нового, спробувати якомога більше образів. Думаю, це відбувається за станом душі, коли хочеться чого-небудь новенького. 

І так зрозуміло, що за виглядом змінюються і думки, тому мої принципи та життя відрізнялось від життя мого оточення. Деякі ставились до мене з цікавістю, деякі з нерозумінням. У 15 років почала робити татуювання на собі. Майже усі відреагували нормально, а ті кого це зачепило –  мене не хвилювали. 

Звісно, багато хто намагався принизити мене, обговорювати за спиною, і решта неприємних речей. Я помічала і помічаю це, але я концентрую увагу лише на тих людях, хто важливий мені, а вони у свою чергу підтримують мене і люблять такою, як я є з усіма змінами.

Я впевнена, що часта зміна зовнішності рівна частій зміні бажань, тому трохи важко ухвалюю серйозні рішення. З часом я почала ставитися до життя легше, прислуховуватись більше до себе і стала на шлях гармонії з собою, це дійсно радує мене.

Глєб Білик: “Мій стиль співзвучний з тим, що я роблю в житті” 

Я не пам’ятаю той період, коли я почав робити нестандартні речі й задавати незвичні питання, але моя мама говорить, що це в мене почалось настільки рано, що підхід до мого виховання змінився й витіснились будь-які фізичні покарання, мене просто слухали і намагалися зрозуміти, доступно пояснити про ті чи інші речі. Я абсолютно ніколи не мав ідеї якогось фіксованого образу – я змінююсь постійно, і це перша ознака того, що я живу і моє життя не стоїть на місці. Я можу фарбувати своє волосся кожного тижня – з білого в чорний і навпаки, і мені так комфортно. Був період, коли я голився налисо кожного ранку.

Чи засуджувало мене суспільство? Так, люди часто насміхаються з тих, хто відмінний від всіх, і такі прояви сприймають як якісь відхилення. Та я завжди мав підтримку своїх близьких людей. Вони не асоціюють мою зовнішність з тим, яка я людина насправді – я маю дві освіти, подорожував країнами СНД та Європи, моя робота – це по суті моє хобі, яке дійсно дає змогу мені добре заробляти, і я люблю своє життя, решта – просто дрібниці.

Мій стиль абсолютно співзвучний з тим, що я роблю в житті – я майстер тату і дарую людям задоволення, змінюючи їх тіла. Над своєю зовнішністю я теж ще буду працювати і якось змінювати, це ж круто. До речі, я маю татуювання на лиці – «Cry Baby», яке викликає в людей найбільше уваги. Особисто я, коли кожного ранку вмиваюсь і бачу це татуювання, то згадаю, що не треба ламатися  від думки суспільства – життя класне і це варто цінувати.

З інтерв’юйованими спілкувалась журналіст Ліна Костенко

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини