Нема самотніх: у Черкасах під час карантину допомагатимуть незахищеним верствам населення

На час карантинних заходів у Черкасах та області стартував проект «Нема самотніх». Він покликаний підтримати тих, хто через карантин залишився фактично відірваним від світу – людям похилого віку та людям з інвалідністю.

За умов, коли далеко не всі магазини працюють, громадський транспорт фактично недоступний, а в аптеки стоять великі черги, більшість із них не в змозі самотужки купити необхідні продукти та забезпечити себе мінімальними потребами: ліками, обслуговуванням тощо. Організували цей рух черкащанки Ірина Хорошаєва, Юлія Іщенко, Марина Гурьянова, Леся Валяєва та Олена Гавриш.

– «Нема самотніх» – це об’єднання небайдужих черкасців. Наша мета – допомагати самотнім літнім людям та людям з інвалідністю, організувати їм закупівлю та доставку всього необхідного на час карантину, щоб не наражати їх на небезпеку, – розповіла Леся Валяєва. – Ці люди і без того потребують постійної допомогти та підтримки, а зараз – тим більше. Це ще один іспит на людяність, який нині складає кожен із нас. У ці непрості часи ніхто не має лишитися на самоті.

За її словами, тривають перемовини з Черкаською обласною державною адміністрацією стосовно підтримки проекту. Також волонтери мають надію, що до їхнього руху доєднаються всі небайдужі черкасці.

З метою уникнення випадків шахрайства особистості волонтерів підтверджені міською владою документально. Перевірити кожного з них можна буде, зателефонувавши до кол-центру при облдержадміністрації. Разом із тим, волонтери звертаються до черкащан з проханням надати посильну допомогу.

Зробити це можна так:

– розповсюджувати оголошення по всіх будинках з інформацією про заходи безпеки та гігієнічні норми на період карантину, вказуючи контактні дані кол- центру при ОДА;

– проводити закупівлю продуктів та ліків за рахунок заявника;

– доставляти продукти та ліки.

Крім того, кожен охочий може допомогти продуктами та фінансами для адресної допомоги.

Для оперативного обміну інформацією та координаії зусиль волонтери створили чати в популярних месенджерах, до яких можуть доєднатись небайдужі жителі міста: Viber і Telegram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *