Новий випуск ІТ словника: про метод канбан, оффер та агенду

Редакція «18000» у співпраці з менторами освітнього проекту Masters Academy готові представити нову підбірку термінів із ІТ-сфери.

У межах проекту «З ІТ – на ти» цього разу знайомимо вас із агендою, аппами і мокапом, а також розповідаємо, хто такі девопси.

Воркшоп (англ. workshop – «робоча майстерня») – інтенсивний навчальний захід. На ньому можна отримати знання від ментора і відразу застосувати їх на практиці самостійно або в групах.

DevOps (англ. development і operations) – людина в команді, яка допомагає спрощувати процеси створення додатків завдяки оптимізації взаємодій між командою розробників (developers) і командою адміністраторів (operations), звідси і слово DevOps

MVP (англ. Minimum viable product- «мінімально життєздатний продукт») – продукт з мінімальним функціоналом, який можна дати користувачам для використання. Створюється для тестування ідей у розробці і дозволяє отримати зворотний зв’язок від користувачів. Це потрібно для того, щоб розуміти їхні потреби, і створювати корисний продукт.

Канбан (яп. кан – «видимий, візуальний», бан – «картка або дошка») –  метод управління гнучкою розробкою, в якому всі завдання рівномірно розподіляються в команді. За нього процес стає «прозорим»: всі завдання і прогрес виконання заносяться в перелік, з якого кожен може обрати задачу для себе.

Мокап (англ. mock-up) – макет, який дизайнери використовують для демонстрації потенційному замовнику продукту або виробу.

Нетворкінг – налагодження і підтримання взаємовигідних контактів. В їхній основі лежать теплі дружні відносини, які допомагають вирішувати потреби бізнесу.

Оффер (англ. offer – «пропозиція») –  документ із пропозицією від роботодавця. В ньому фіксуються основні  моменти співпраці: дата початку, посада, розмір винагороди й інші деталі.

Агенда, адженда (англ. Agenda – «порядок денний») – перелік запланованих подій або питань, які потрібно вирішити під час зустрічі.

 Попередні випуски словника можна побачити ТУТ.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *