
Укртелеком збільшує швидкість!
З 1 січня 2026 року всі домогосподарства, підключені до GPON‐мережі, автоматично переходять на більшу швидкість.
Укртелеком встановлює новий стандарт швидкості для своєї оптичної мережі GPON. З 01 січня 2026 року швидкість оптичного інтернету GPON для домогосподарств буде збільшена до 1 Гбіт/с незалежно від чинного тарифного плану. Це означає, що абоненти зможуть користуватися гігабітним інтернетом «за замовчуванням» – без необхідності звертатися до контакт‐центру чи центрів обслуговування абонентів та без будь‐яких прихованих умов.
«Ми хочемо, щоб гігабітний інтернет став новим стандартом для українців, а не преміальною опцією, – коментує комерційний директор Укртелеком Ігор Яремчук. – Тому ми піднімаємо швидкість до 1 Гбіт/с для домогосподарств на нашій GPON‐мережі без доплат. Це наш послідовний вклад у комфорт життя клієнтів та цифрову стійкість країни».
Укртелеком надає гігабітний інтернет широкому колу користувачів – від великих міст до невеликих сіл, забезпечуючи однаково високі параметри послуги. На відміну від багатьох локальних провайдерів, Укртелеком розбудовує свою оптичну мережу за єдиним стандартом по всій країні. Інвестиції в енергонезалежність, резервування та централізований моніторинг дозволяють забезпечувати стабільну швидкість і якість сервісу навіть у складних умовах енергетичних викликів.
«Запровадження гігабітного стандарту швидкості є результатом цих інвестицій та щоденної роботи нашої команди в умовах повномасштабної війни», — додає Ігор Яремчук.
Для того, щоб скористатися перевагами гігабітної швидкості, клієнтам знадобиться роутер або Wi‐Fi Mesh‐система з підтримкою 1 Гбіт/с. Укртелеком пропонує таке обладнання в оренду, або його можна придбати за привабливими цінами в магазині на сайті.
*Реклама
Звернися до «18000», і про тебе напишуть!


