Рівень проплат за послуги Черкаситеплокомуненерго становить близько 98 %. Ці кошти та оплата за інші види послуг підприємства дозволяє залишатися йому бути рентабельним. Водночас керівництво шукає інші варіанти отримання необхідного обладнання та техніки.
Про це в ефірі програми “Що далі?” розповів керівник комунального підприємства Павло Карась.
– Дуже прошу містян платити, бо ми зберігаємо рентабельність, ми можемо робити всі заходи щодо енергонезалежності завдяки тому, що маємо якийсь ресурс. В нас є можливість залучати й кредитні ресурси. Плануємо купити ще мінімум дві когенераційні установки на три мегават до початку опалювального сезону. Хочу встановити ці машини за рахунок кредиту 5-7-9 за держпрограмою підтримки енергетики, – сказав Павло Карась.
За його словами, цього року підприємство від міжнародних партнерів отримало кран, когенераційні машини, насоси, частотні перетворювачі, а також трансформатори від Королівства Нідерландів, пересувні невеликі котельні від Червоного Хреста. Також допомога надійшла від міста побратима Білефельда – це мікроавтобус, автомобілі, комп’ютери для шкіл.
Водночас більше 20 одиниць техніки підприємства передали захисникам. Як розповів Павло Карась, йдеться про нову техніку, оскільки ГАЗи, ЗІЛи списали лише у 2018-2019 роках, щоб зменшити споживання палива. Нині підприємству не вистачає екскаваторів. Та директор КП додає, що “потреба оборони – насамперед”.
Дивіться програму “Що далі?” повністю:
Читайте також: Карась пояснив, за що і чому для черкасців ввели додаткову плату.
Резонансні розслідування, ефіри з відомими й цікавими гостями – усе на каналі “18000” в ютубі. Підписуйтеся!
це прокладка,яка була створена ще в 90 роки минулого століття,жива до цих пір.Особливого розквіту ця прокддєка досягла при карасю,який показав багату фантазію у придумуванні нових платежів для населення,а також освоювання міліонних субвенції з бюджету міста.
Он работает или интервью раздает только?
Схема у него очень простая он как бы военным отдает свою технику но хитрость заключается в том что отдает старую технику а потом или покупает или через помощь организации европейских получает новую технику для предприятия.
То есть он такой хорошенький а на деле военным отдает хлам который еле едет эго больше чинят))((
Гарячої води нема,а повірити карасю самого себе обманути.