Пам’ятник літаку пофарбують у жовто-блакитний і обкладуть плиткою за 800 тисяч (ФОТО)

«Дирекція парків» уклала пряму угоду на реконструкцію пам’ятного знаку «Літак» у парку Перемоги. Вартість робіт оцінена у 796 тисяч гривень.

Про це йдеться на порталі «Dozorro».

Договір був укладений без проведення конкурентної закупівлі, звіт опубліковано 1 жовтня. Технічне завдання, яке має виконати підрядник, «Дирекція парків» не оприлюднила, тому обсяг робіт та, власне, хоча б їх перелік – невідомі.

Дізнатися про перелік робіт можна лише із фото паспорту об’єкта, яке оприлюднили на сторінці “Дирекції парків”.  Там вказано, що площу біля пам’ятного знаку укладуть плиткою, а сам літак пофарбують в жовто-блакитний.

Відзначимо, що видання vikka.ua повідомляло, що у вересні міський голова Анатолій Бондаренко доручив зупинити аванси всіх об’єктів, які мали бути профінансовані цьогоріч із міського бюджету.

коментарі
1 Коментар
  1. Пам,ятник просто ганьба Радуцькому…це все рівно ,що пам,ятника на цвинтарі вкрасти…слава героям? пофарбовано,наче стіна в гіртожитку… а де гранітна табличка? я в дитинстві була на відкритті пам,ятника…дістали вже переробляти пас,ятники…крадії і злодії..800 тисяч? чого ніхто не сидить..і радуцький ще кришить батона на мера…o tempera, o mores!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *